30.10.16

BROWNIE.

2


BROWNIE & BLONDIE, tak jsme vyrazili s našimi čepicemi do Drážďan s Inkou. Cestování mám ráda odjakživa a když se mi naskytne příležitost, tak se ji snažím využít. Je mi jedno zda mám cestovat po České republice nebo za hranice. Tentokrát jsem opět vyrazila do již zmíněných Drážďan a jak jinak než hlavně na nákupy, kde stále zjišťuji, že můj rozpočet je nedostačující -_-.
Na jakékoliv jiné pochůzky nám vůbec nevyšlo počasí.

S Inuškou se mi vždy cestuje pouze a jen v dobré náladě, dokážeme se za celou cestu nasmát a povědět si vše potřebné. No v Německu nám došla slova v kolonách, jelikož celá cesta byla tak krásně rychlá, tak se to někde seknout muselo. Ale na čekání u semaforu do garáží, na to nemělo nic, 2 sekundy zelená a 10 minut červená. Celkově při hledání místa to vůbec nebyla zábava, ale když se zpětně dívám tak ano. :D
Více Čechů než tamních obyvatel, což mi přijde zábavné, ale také se ukáže neuvěřitelná drzost některých Čechů, kteří nevědí odkud jsme. Naštěstí s námi párkrát promluvili příjemné slečny, které nám poradili, kde co najít a jedna dokonce Inušce podala číslo trička, které v té hromadě věcí hledala. To jsme upřímně mohli říci, že jsme rády mezi svými :D. Ke konci jedna slečna venku prohlásila, že dnes může mluvit jen česky, protože tu vlastenci nejsou, vlastně mimo pár lidí (prodavačky).

Outfit

Brownie čepice o které jsem se zmínila, má ještě svojí blondie, kdysi jsme na ně s Inuškou koukali a líbili se nám a tak jsem se rozhodla nám je objednat. Normálně takové čepice nenosím, ale udělala jsem výjimku a rozhodla se být zase jiná. Jiná jsem se opravdu cítila, jelikož jsem zvyklá téměř denně nosit sukně a podpatky, tak jsem se mohla vybláznit s teniskami. Boyfriend kalhoty, tento typ jsem si neuvěřitelně oblíbila, ale ráda bych sehnala stejný typ kalhot, ale do pasu a také bych možná šla i do džínoviny. 
Džínovina? U mě doposud neviděná, jediný důvod je, že džínové věci nemám moc ráda. Nevím kde se ve mě vzala averze, ale když jsem viděla na některých lidech vše džínové, tak jsem si myslela, že z toho všeho oslepnu. První co si většinou vybavím, jsou naprosto otřesné jehlové boty, který jsem tenkrát někde na někom viděla a měla pocit, že špatně vidím. Dokážu být opravdu hodně kritická k některým džínovým věcem. Ale! Musím uznat, že se najdou i kousky, které jsou pěkné. Jako tato bundička ♥. 

Fotili jsme po nákupech, kdy jsme byli řekla bych i upocené a vyřízené. Navíc pršelo a rozhodli jsme se fotit pod střechou, ale jsem ráda, že nějaké jsou. 
Děkuji svojí BLONDIE za fotky ♥


Bunda: Promod / Kabátek: Dresslink / Top: F&F / Kalhoty: New Yorker / Boty: Časnaboty / Kabelka: Shein / Čepice: forqueen - BROWNIE. & BLONDIE.

S láskou,
Vaše SAGI

2 komentáře:

 1. Opět jako ze žurnálu. Líbí se mi, že na tobě vidím i něco jiného než elegantní sukně a šaty. I tento styl k tobě neskutečně jde. Velké plus dávám kalhotům:)
  ...Instantní krása...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak teď jsem opravdu potěšena ♥.
   Děkuji mockrát za tvůj krásný komentář ♥ ♥ ♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.