10.10.16

Boyfriend pants

10


To nejpříjemnější na životě je, když si mám s kým povídat. Nezáleží mi na způsobu povídání i přes to dávám přednost osobnímu setkání a přímé komunikaci, ale někdy to jinak nejde a tak nám nezbývá nic jiného, než komunikovat skrz internet. 
Rozhodně nelituji, že některé lidi nevidím tak často jak bych si přála, protože o to jsou chvíle s nimi vzácnější a čas strávený komunikací je o dost lepší než neustálé ticho. Většinou si nemám s lidmi, které vidím často co říct či psát, ale našli se v mém životě i výjimky. Často to nedělám, že odkazuji na různé blogy, ale našel se člověk, který mi rozumí, se kterým komunikuji a musím říct, že se upřímně i zasměji. Mám prostě pocit, že mi rozumí i když jsme se ještě neviděli a o to víc se těším až poznám blogerku Barču, jejíž blog je - BLOND SITE. Neuvěřitelně milý člověk, který podpoří a pomůže a to si moc cením ♥. Stojí za to se podívat na její blog!

Stále se ujišťuji, že je má nálada pozitivní, ale i já mám spoustu much a dokonce občas propadám menším "depresím". Normální a běžný člověk jako já si také občas neví rady, někdy už je to těžší a padne to zrovna v nejhorší chvilku, ale mám kolem sebe přátele na které se mohu vždy spolehnout, podají mi vždy pomocnou ruku a mohu zase věřit v sebe samotnou. Za to vždy budu vděčná a vědoma si toho, že to co udělám já pro ně, udělají i pro mě ♥. 
Po příjezdu z výletu jsem se rozhodla vyrazit s dobrou kamarádkou do kavárny. Kavárna, která mi svými fotografiemi na instagramu vyrazila dech a lákala mě celou dobu. Konečně jsem se zvedla a šla tam. Nelituji! Bože, nikdy jsem neměla tak výborné kakao s marshmallow ♥ s domácí šlehačkou, právě jsem si udělala opět chuť na to tam zajít. Ze začátku jsem se bála, že to tam bude drahé, ale překvapivě to bylo levné a to nemluvím o té dokonalé atmosféře, kde kolem mě bylo spoustu komiksových postav - SEN! Jedná se o naší Plzeňskou Garage cafe - pokud jste z Plzně a okolí, tak vřele doporučuji!

Takže celý tento den se nesl naprosto skvěle. Tentokrát jsem na sobě měla boyfriend kalhoty, které jsou neuvěřitelně pohodlné nicméně věci na boky moc nenosím, ale zde jsem udělala výjimku. Každopádně jsem si nemohla pomoci kombinovat s výraznými lodičkami ke kterým mám dokonce též výrazný náramek a i méně výrazný od Budiamasa. Jako další šperk jsem zvolila výrazný náhrdelník od Zaful, který jste na blogu již nejednou viděli.
Výrazné barvy bych ve svém malém světě měla a proto jsem si neodpustila svůj oblíbený černobílý kabátek, který už se mi doma válí dokonce rok a stále má svoje místo. 
Vždy se mi k růžové líbila žlutá, tentokrát jsem zvolila pastelovou žlutou a nakonec jsem si vzala celo-stříbrné psaníčko, které se mi také už nějaký ten pátek válelo doma a tak jsem mu konečně našla využití. 

FOTO: Bára (Lukash photography) 


Kabát: Shein / Top: Textile House / Kalhoty: New Yorker / Boty: Botovo / Náhrdelník: Zaful / Psaníčko: F&F / Náramky: Bugiamasa 

S láskou,
Vaše SAGI

10 komentářů:

 1. ♥♥♥ ty jsi největší zlatíčko, děkuji za tenhle text, který mi vykouzlil úsměv na tváři! Já to mám naprosto stejně, proto se nemůžu dočkat, až se setkáme! A na to kakao s marshmallow taky zajdem ♥
  To, že outfit je skvělý, psát snad nemusim!! Jsi nádherná jako vždy!

  BLOND SITE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To já děkuji za psychickou sílu, kterou mi dodáváš ♥. Jsem moc ráda, že tě text potěšil ♥.
   To si piš, že až dorazíš, tak to je první místo kam vyrazíme :P

   Děkuji ti mockrát ♥

   Vymazat
 2. si nádherná, tebe sa hodí snáď všetko! Tie lodičky skvelé pasujú s džínami ;) za mňa palec hore

  OdpovědětVymazat
 3. Moc se mi líbí jak ukázku outfitu kombinuješ s příběhem (dejme tomu). Je to velmi příjemná změna oproti jiným fashion blogerkám!

  Navíc ty překrásné fotografie. A nezvyklý styl se mi velmi zamlouvá.

  Myslím, že tady chvíli zůstanu a pročtu si více. Hihi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sám život je příběh a byla by škoda, psát pouze a jen o tom co mám na sobě i když mám občas stavy, kdy se mi žádná "vzpomínka" nevybaví tak pestře, aby se o tom dalo psát.

   Děkuji mockrát ♥ Tvůj komentář mě opravdu potěšil ♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.