02.10.16

Blue dress & red

2


Nepamatuji si, kdy naposledy jsem měla pořádné volno, ale teď mohu upřímně říct, že pátek a sobota byl neuvěřitelný odpočinek od všeho. K narozeninám jsem dostala pobyt v Hotelu Orlík od své úžasné kamarádky Inušky se kterou jsem zde ty dva dny i trávila. Ráda bych se o celém pobytu a celém výletu rozepsala v samostatném článku, ale nedokážu si odpustit i pár vět i teď.

Hotel Orlík a jeho okolí je neuvěřitelně krásné, upřímně sám o sobě hotel na první pohled nezaujme svým vzhledem, ale jakmile vejdete dovnitř, je to úžasná změna. Inuška sama řekla, že se bála aby se mi tam líbilo a abych si to užila, podle mého záleží hlavně na tom s kým jsem než kde a vím, že bych si to užila i tak na 100% ♥. Náš pokoj byl nádherný a obě jsme udiveně prohlíželi celý pokoj, byl opravdu obrovský s obrovským balkónem. 

Hned od začátku, kdy jsme přijeli byl všude klid a opravdu jsem šťastná, že nám vyšlo i krásné počasí. Moc se těším až se s Vámi podělím a zážitky z celého výletu. ♥ 
Než nás pustili na pokoj, tak jsme rozhodně moc dlouho neposeděli a po kafíčku a obědě jsme se vyrazili nafotit, aby jsme zároveň "zabili" čas před ubytováním. Díky tomu Vám přináším outfit ve kterým jsem ten den přijela, který jsem si zvolila hlavně proto, aby mi bylo pohodlně. 

Na sobě jsem měla přešité šaty, které jsem ještě den před odjezdem předělávala, jelikož měli pro mojí postavu dost nevhodnou délku, ač střihově to tak špatné nebylo. No mít možnost ze stejné látku udělat jiné šaty, tak mám přesný návrh co bych z toho udělala. K šatičkám jsem ráno měla ještě černobílí kabátek, ale díky krásnému počasí jsem jej nemusela ani mít. Výrazný bílí náhrdelník a červené lodičky pasující ke kabelce.
Také jsem opravdu využila dočasné tetování od Bugiamasa, které najdete zde. Musím uznat, že jsem překvapená jak dobře na ruce vypadá. Není to styl, který bych si nechávala vytetovat, ale jako dočasné tetování je to moc krásné. První den po aplikaci jsem měla trochu vidět průsvitné kousky, ale postupně, jak jsem ho "ošoupala" to vypadalo, jako by to bylo opravdové tetování. Druhý den byli průsvitné části úplně nepatrné, dá se říci že neviditelné. Opravdu perfektně drží. Byla jsem se několikrát převlékat, byla v posilovně, bazénu apod.. Tetování nemá žádně stopy opotřebování, mělo by vydržet 10dní a proto počkám, jak bude postupně vypadat ♥. 

Za fotky děkuji mé skvělé Inušce ♥Šaty: Shein / Kabelka: Shein / Boty: Časnaboty / Náhrdelník: eBay / Tetování: Bugiamasa

S láskou,
Vaše SAGI

2 komentáře:

  1. Krásné šaty a botky jsou fakt top ♥ Moc ti to sluší. :) www.fitfoodhealthy.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.