08.09.16

Zaful stripe dress

4


Zubař, někdo ho má rád a jiní nesnášejí. Abych pravdu řekla k zubaři mě nikdo nenutí, ale že bych skákala radostí se také říct nedá. Jako malá jsem chodila k zubaři šťastná a ukazovala který zub mi má vytrhnout, nebo který jsem si sama doma vyndala, protože jsem nedokázala čekat. Jistě nejsem jediná, která jako malá vyndavala zuby raz dva, dnes už si nemám co vytrhávat (naštěstí). Když jsem měla mít rovnátka musela jsem jít na vytrhání 4 stoliček, upřímně jsem chtěla všechny najednou, ale zubař mi pokaždé udělal jen dva a to jen proto, že jsem si o to řekla.

Proč najednou téma zubař? Se synem jsme včera byli u zubaře, malého první návštěva a musím říct, že pro tak malé dítě je to celkem peklo. Můj syn je celkem důvěřivý a tak se rozkouká všude velice rychle ani se nestydí a klidně by proběhl celou ordinaci. Příchod byl tedy v pořádku a tak doktor řekl ať si vezmu malého na sebe, bylo mi ho líto, jak se chtěl vzepřít až jsem musela držet ručičky, které v tu chvilku byli opravdu silné. Kontrola takto malého dítěte není nic drastického a každý kdo nemá rád návštěvu zubaře by tuto kontrolu ocenil. To že Michálek už umí dělat „ááá“ ale na požádání to neudělá jinde než u lidí které zná, připadala jsem si jako blbec. Řekl, že malému lezou stoličky, mé tušení bylo správné a denně mokrá tři trička nebyla od „dětské slintavky“.

Zubař tedy dopadl u nás obou perfektně. A co vy jak máte rádi zubaře?

Celý den se nesl v úžasné náladě a hlavně úžasném počasí, pár dní před tím mi dorazili balíčky ze spoluprací (Zaful, Gamiss). A jako první bych ráda představila tyto krásné proužkované šatičky (najdete ZDE), které působí jako dlouhá košile. Materiál je příjemný, vhodný do teplého počasí. Nákup na e-shopu Zaful je přehledný a tyto šaty mi udělali opravdu velkou radost, dorazili mi spolu s náramkem, který uvidíte u jiného článku a v jiném podání.
K šatičkám jsem doplnila růžovou kabelku z F&F (stará kolekce), hnědé lodičky se šněrováním z botovo.cz a krásné hodinky o kterých jsem psala v dřívějších článcích a které najdete ZDE.

Díky dvěma osůbkám vznikli i tyto fotografie, abych představila tento pár, který je úžasným týmem a jsou také neuvěřitelně přátelští a otevření novým věcem. Ze začátku bych k tomuto dodala, že odhaluji fotografku, která je z tohoto dvoučlenného týmu a tou je Baruška. Pro tentokrát si vyměnili role a focení se zmocnil její partner Lukáš. Líbilo se mi jak si během focení pomáhali a tak jsem moc ráda, že jsem se stala jejich modelkou.


Šaty: Zaful / Kabelka: F&F / Boty: Botovo / Hodinky: Gamiss / Řetízek: SIX / Brýle: H&M / Náušnice: I am

S láskou,
Vaše SAGI

4 komentáře:

 1. Dřív jsem zubaře nesnášela. Měla jsem špatné zkušenosti. Ale po přestupu k novému zubaři se vše změnilo. Má zlaté ruce a celý personál je velmi přátelský. Dokonce jsem se přistihla, že tam chodím ráda kvůli těm lidem :)
  Jinak tedy musím pochválit ty šatičky! Jsou opravdu roztomilé a moc ti sluší! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Do dnes znám lidi, kteří zubaře nesnáší a chodit tam je pro ně za trest. Někdy je určitě lepší i změnit zubaře a u tebe je vidět, že změna se udála velká. Člověk by měl chodit tam, kde jsou příjemní lidé.
   Děkuji ti moc ♥♥

   Vymazat
 2. Krasne vyzeras v tych satach :) ja mam zo zubara inak nocnu moru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♥, nedivím se občas se též bojím a tak chápu lidi, kteří tam chodí neradi, kolem mě je spousta přátel, kteří musí i na kontrolu pod narkózou

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.