12.09.16

Zaful (bracelet) necklace & Army green

8


Praha, město kde začalo skvělé přátelství, které trvá do dnes. Výlet do Prahy mi přinášel již od svého začátku spoustu vzpomínek na cestování nejen do školy, ale po hlubším vzpomínání na úžasné časy. Chtěla bych Vám dnes říci nejen o výletu do Prahy, ale také o přátelství, které je dlouhé a stále funguje.

Z Plzně do Prahy to trvá cca 1h, po cestě jsem měla čas na to začít být mírně nervózní, jelikož hlavní důvod, který mě do Prahy dostal, byla nová spolupráce o které se brzy dozvíte i vy, ale já zatím chci mlčet.
Když jsem dorazila na místo, kde jsem se vším povídáním strávila příjemnou hodinku a mohu říct, že se na tuto spolupráci moc těším a věřím v ní, hlavně v to že zaujme spoustu lidí. Chvilku jsem po Praze bloudila, jelikož stanice Můstek je pro mě malé bludiště, naštěstí jsem se vracela tentokrát jen jednou. Nestihla jsem navštívit Japa shop, tak se na něj chystám v blízké budoucnosti, ale jinak jsem si to naprosto užila.
Viděla jsem se s Markétkou, která jak jsem se zmínila je má dlouhodobá kamarádka, kterou jsem viděla asi po 5ti letech. Zjistili jsme jakou smůlu na sebe vždy máme až to nakonec vyšlo a jsem za to neuvěřitelně ráda.

S Markét jsme se poznali ještě v době, kdy jsme nic neřešili a to je základní škola. Milovala jsem a stále miluji Japonskou kulturu, nicméně ještě na Lide.cz jsme chodili chatovat a Marky se mi z ničeho nic ozvala, úplně stejný otaku jako já a tak jsme si dlouhodobě psali, až nás napadlo se sejít. (Mám pocit, že jsme i skypovali, ale tím si teď nejsem úplně jistá.)
Naše první setkání bylo ač krátké, tak 100% užité, protože jsem poznala člověka, který ač je o 2 roky mladší jak já, tak si s ní do teď rozumím. Zažili jsme si povídání o prvních láskách, pocitech a všeho okolo. Díky Marky jsem poznala mnoho míst v Praze, které jsem vlastně ani neměla jinak možnost poznat. Jela za mnou i do Plzně a opravdu mohu říct, že i přes 5 let kdy jsme se neviděli si máme stále co říct.

Rozhodně mohu říct, že díky Marky jsem poznala Prahu lépe než jen z okýnka autobusu či metra. Přišla do mé cesty života a byla stejná jako já, mám pocit, že jsme si stále dost podobné chováním a názory a za to jsem opravdu ráda.

Úžasných lidí si má člověk vážit a nikdy se jich nepouštět, protože ti co nám něco v životě dali jsou jistým způsobem důležitá součást našeho osudu. Když někdo z puzzlí odebere jeden důležitý kousek, tak už přeci nikdy nebudou kompletní a perfektní, ač stále a celý život budeme sbírat kousky na velký závěr, tak nesmíme zapomínat na to, co si od každého bereme.

Čas, který nám kdokoliv věnuje znamená, že někomu na nás záleží a chce nám ten čas věnovat. Važme si takovýchto lidí.


K dnešními výletnímu outfitu ve kterém mi upřímně bylo neuvěřitelné horko, metro jistilo mojí tělesnou teplotu – naštěstí.

Ve skříni se mi již nějaký ten pátek válela krásná army košile, která je řešená výborným střihem, což se mi na ní líbí úplně nejvíc. Jelikož moje zadní část těla je nejlepší zakrytá je pro mě tato košile opravdu jako stvořená. V kombinaci s šedými kalhoty s dírami nepůsobil celý outfit tak tmavě a působil pohodlně, což pro mě bylo v Praze opravdu důležité, když jsem tam trávila celý den.
K celému outfitu jsem si vzala černou kabelku a černý pásek, které ač mají zlaté aplikace na sobě, tak jsem celek kombinovala do stříbrného, nevadí mi kombinovat zlaté se stříbrným.
Když jsme už u stříbrného, tak bych se ráda vyjádřila k náhrdelníku, který je původně náramek a můžete ho najít na Zafulnajdete zde. Jako náramek se mi líbil také, ale je to vlastně moje chyba. Přečetla jsem si špatně název (i špatně koukala) a tak jsem si to jednoduše spletla, ale to je opravdu chyba na mé straně. Nicméně pokud nemáte ruku jako silný chlap, ale jako párátko do zubů, nemusíte se ani snažit si zapínat tento náramek, jelikož kvůli jeho velikosti spadne. Na náramek je opravdu moc široký a tak jsem se rozhodla ho předělat na náhrdelník. Doma jsem měla vždycky spoustu věcí z hobby obchodů apod, tak se z náramku stal krásný náhrdelník, který mám radši než náramek. Nicméně předělat ho není těžké a tak bych do něj šla klidně znova.
Dále hodinky z Gamissnajdete zde. Tentokrát se jedná o jiné a to stříbrné, bála jsem se o jejich funkčnost a tak jsem si říkala, že jsou nejspíše jen na ozdobu, ale kamarádce se povedlo vytáhnout čudlík silou a tak mě čeká jen nákup baterky do nich. Hodinky jsou krásné a hodí se úplně ke všemu. Jsem za ně moc ráda, na rozdíl od toho hadru na podlahu, který mi dorazil a kvůli kterému se ještě budu domlouvat s jednou paní, která je přes tyto spolupráce.

Když člověk neupozorní na chybu, tak se to nikdy nezlepší.

Za fotografie děkuji Marky, která byla moc hodná a pár fotek mi udělala v Praze a Barče, které mě nafotila ještě před odjezdem do Prahy. 


 Košile: Shein / Kalhoty: F&F / Pásek: F&F / Boty: Časnaboty / Kabelka: Vinted / Náhrdelník: Zaful / Hodinky: Gamiss / Brýle: Primark

S láskou,
Vaše SAGI

8 komentářů:

 1. wow veľmi pekný outfit - veľmi sa ti hodí tá "vojenská" farba ;) okuliarky top tiež ich mám ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♥
   Jsou úžasné, tak se nedivím, že je také vlastníš ♥

   Vymazat
 2. Naozaj neskutočne krásny outfit a fotografie :)

  OdpovědětVymazat
 3. prekrááásny outfit!!! veľmi ti pristane, a v spojení s tým líčením to pekne hraje :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.