03.09.16

Susenka & Gamiss

4


Toulky městem jsou krásné i když jsem zrovna v té chvilce sama. V pondělí jsem vyrazila do města vyřizovat pár věcí, bez malého a s klidným krokem v pohodlných lodičkách kráčela městem. Domluvila jsem se dokonce s kamarádkou, že bychom mohli zajít na zmrzlinu a ta mi nabídla i focení, tak jsem s tím s radostí souhlasila.

Než jsme se měli sejít, tak jsem zavítala do různých koutů až jsem zavítala do mého oblíbeného místa a tím je divadlo. Divadlo mám ráda hlavně díky lidem, kteří tam jsou a celkově moc ráda chodím do divadla za kulturou. Ač jsem navštívila divadlo v nesprávnou chvilku a nikde nikdo, tak jsem zase brzy odcházela. Nicméně na toto místo se ráda vracím. Je plné vzpomínek ♥.

Při svých toulkách městem a svými myšlenkami, jsem se na chvilku posadila a vyčkávala na příjezd kamarádky. Sledovala jsem kolemjdoucí, kteří na mě koukali celkem nepochopeně. Chápu, že v dnešní době není zvykem, že lidé chodí či cestují sami, většinou chodí všichni v párech, či skupinkách a málo kdy je někdo sám. Od doby co jsem maminkou, tak též nejsem moc zvyklá být sama, ale upřímně to oceňuji.

Taková třešnička na dortu byl procházející mladý muž, který byl očividně i mladší jak já a přišel s otázkou zda se nechci seznámit, když tu tak sama sedím, byla jsem trošku zaražená, ale po vysvětlení že jsem už vdaná a mám dítě se omluvil za zdržení a odešel. Je příjemné, že jsou lidé kteří mají "koule" na to k někomu přijít a jen tak se zeptat. V dnešní době se všichni seznamují přes internet a toto byla příjemná změna i když odešel s prázdnou.

Outfit

Pamatujete si sukýnku "Paris, please!"? Obchod sušenka, který má kvalitní retro šaty, sukně a nejen to. Navíc je to 100% česká výroba, kvalitní práce a upřednostnění kvality nad kvantitou byla u téhle sukně opravdu znát. Sukně jsou vyráběné z bavlny, která je opravdu pevná a příjemná na dotek.
Tentokrát jsem k ní vzala lesklý crop top, který jsem předělávala z ne moc hezkých šatů. Lodičky jsem si zvolila v neutrální tělové, červenou kabelku, která ladila k sukýnce a doplnila mohutným náhrdelníkem, hodinkami od Gamiss, jednoduchým náramkem a do uší cvakla pro oživení červené náušnice.

Dokonce jsem si tentokrát zapletla svoje dlouhé vlasy do účesu, který moje maminka nazývá "Ruska". Já mám takto zapletené vlasy ráda a navíc je tento účes opravdu jednoduchý a proto plánuji udělat i video tutoriál. Ač jsem před kamerou celkem nervózní, tak věřím že takovouto maličkost zvládnu.

Fotografka: Anonymní (již brzy jistě odhalíme)


Top: Handmade / Sukně: Sušenka / Kabelka: Shein / Boty: Časnaboty / Náušnice: SIX / Náhrdelník: Vinted / Hodinky: Gamiss / Náramek: SIX 

A láskou,
Vaše SAGI

4 komentáře:

 1. OMGG! Tomu říkám styl. Účes jsme si také dělávala, spolužáci to nazvali César a moc to tedy neocenili :( No nic, outfit je krásnýý, hlavně lodičky jsou moje gusto. Krása!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc moc ♥. To je také dobrý název pro takový účes :D, mám pocit že ho moc lidí nemusí, tedy aspoň v mém okolí :/..
   Děkuji ti za pochvalu ♥

   Vymazat
 2. Nádherné! Moc se mi líbí, že už okoukanou bíločernou kombinaci jsi oživila červenou. Je to sice taky už okoukané, ale pořád tu funguje. Oživuje to a je to prostě krásné a šik. A o účesu ani nemluvím, prostě dokonalost. A na to, že jsi maminka, máš pořád nádhernou postavu :-)
  Do divadla chodím také ráda, proto se tam vyskytuji ještě dřív před představením, abych nasála tu atmosféru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♥. Musím uznat, že kombinace těchto tří barev je už velmi častá, ale jak říkáš, funguje a to je důležité.
   Ještě mám na čem pracovat, ale i tak ti mockrát děkuji za kompliment ♥.
   Toto ráda slyším, divadlo má úžasnou atmosféru a čím dřív, tím líp. Když jsem tam pracovala bylo by úžasně, teď už chodím pouze na návštěvy a doufám, že se vrátím :).

   Děkuji za tvůj komentář ♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.