18.09.16

Stripes & Gamiss

6


Den ode dne s lepší náladou, škoda jen špatného počasí. Dobrá nálada se v pochmurném počasí rozdává špatně, ale na toto jsem expert (pouze ve výjimečných případech).

Tento outfit je z posledního krásného dne, kdy jsem volila co nejméně oblečení a tak nestojí na dlouhý popis. Dlouhé šaty nemusím ani říkat, jak jsou neuvěřitelně pohodlné a navíc k nim mohu vzít téměř vše, s kabelkou a botami jsem si díky tomu lámat hlavu nemusela. Jako doplněk jsem si zvolila hodinky od Gamiss o kterých jsem vám v jednom předchozích článků psala a najít je můžete ZDE. Hodinky se hodí úplně ke všemu, jen si do nich musím konečně koupit baterku. Zatím mi tedy slouží jako krásný náramek.

Náhlí zvrat v počasí je někdy opravdu šílený, nicméně mi chladno nevadí. Včera se mi stalo spoustu zajímavých věcí a po dlouhé době s manželem jinde než doma u malého, který také zažívá svojí premiéru.
První z počátku příjemná situace, kdy jsem se vydala s kamarádkou posedět do kavárny, odkud miluji výhled na Plzeň. Člověk si povídá mezitím, co je všude mokro a najednou schody, nevinné schody – upřímně už dlouho jsem se tak nezasmála a zároveň jsem nečekala, že stále dokážu chodit jako vůl, tento můj skvělý pád nejen dost bolel, ale lidé v dolní kavárně měli co dělat, aby nepraskli od smíchu (taky bych se sama sobě smála a ne málo). Kamarádka mě nazvala letícím žlutým flekem, který stál a najednou se kutálel k zemi. No stále přemýšlím, jak jsem zvládla tento pád, ale moje nádherná obří modřina na holeni a další na koleni, to se jen tak nevidí. Navíc mě chůze bolela ještě po celý den :D. Nevyplácí se padat.
K večeru jsme vyrazili s manželem, švagrem a jeho přítelkyní na Plzeňské ohýnky, které bývají celkem velkou událostí a tak jsem si myslela, že tam bude obří dav – nakonec překvapivě málo lidí, ne že by mi to vadilo. Šla jsem aspoň na jednu atrakci s manželem a stačilo, po celém dni mi nebylo dobře a ještě jsem šla na atrakci – co na to říct?!
Plzeňské ohýnky je akce, kde na závěr pouští nádherný ohňostroj, tedy takovou choreografii. V pátek jsem tam nebyla a tak nemohu posoudit mezi oběma dny, ale ohňostroje se mi vždy líbili a je neuvěřitelné jaké kouzlo vytvoří ve spojení s hudbou ♥. Celkem jsme viděli tři různé ohňostroje z různých zemí a nakonec hlasovali pomocí křiku. Nakonec jsme odcházeli před koncem, jelikož já nerada chodím v davu lidí, kteří se rvou ven jako by mělo přijít tornádo a za brankou byl úkryt.

A kde byl celou dobu prcek? Tak prcek prožíval své první přespání u babičky s dědečkem, kteří to zvládli na jedničku (jak jinak, jsou úžasní). S Michálkem jsem se ještě před odchodem na ohýnky šla rozloučit a celou noc na něj myslela. Mám pocit, že moje noc byla o dost horší než ta jeho, ač je to skvělý odpočinek, tak tato premiéra je pro nás všechny tři, tedy manžel to nevnímá jako já.

Jak jste to měli vy maminky s prvním přespáním? A jak to zvládali vaše děti? ♥

Fotografie Inuška ♥


Šaty: GATE / Kabelka: Vinted / Boty: Časnaboty / Brýle: Dresslink / Přívěsek(brož): SIX / Hodinky: Gamiss

S láskou,
Vaše SAGI

6 komentářů:

 1. Ta broz je moc krasna ;) Ja sama si nedavno poridila na plesovou sezonu tuto https://www.goldeligius.cz/zlate-sperky/broze/zlata-perlova-broz-b01.html Muzes poslat presny odkaz na ni? Nemuzu ji najit.Diky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel, tu brož už mám asi 5let a myslím, že teď už bych ji nikde nenašla :(.
   Děkuji ti za svůj komentář ♥ a omlouvám se, že nemohu vyhovět.

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.