16.09.16

Pink & Turquoise

14


Ještě poslední letní dny si užívám naplno, jak jen mohu. Ač mám více méně občas pocit, že si je neužívám vůbec. Přitom září se stalo pro mě nejvíc odpočinkovým měsícem, který jsem za celou dobu v mateřství zažila. 

Nedávno jsem přemýšlela nad tím, proč všechno co máme rádi musí pryč, proč končí něco co by mohlo pokračovat. Samozřejmě teď mluvím úplně do vzduchu, ale abych objasnila, tak mám spoustu seriálů (anime), které mám ráda a zanedlouho nastane jejich konec a říkám si stále, že mládí které jsem nad tím strávila, čas který jsem tomu věnovala a doba kterou to již sleduji, najednou všechno končí, ta dlouhá doba po kterou se to vysílá. Ono to zní opravdu zvláště, ale já v tom vidím své mládí, které mi nikdo už nevrátí, bezstarostné dětství kdy jsem hledala cokoliv, jen abych si mohla udělat cosplay. Teď už bych doma nic nenašla, jelikož jsem z toho všeho vyrostla, ale občas bych se do toho nejraději zase pustila a někam i jela. Často o sobě ve spojení s anime a mangou nemluvím a tak o tom moc lidí neví, nicméně jsem se vrátila k něčemu, co mám ráda a tím je kreslení, naprosto úžasné odreagování po večerech.

Když jsem u toho kreslení, tak to není stále to co bych chtěla, ale postupným trénováním se každý zlepšuje, mám ze všeho radost dokonce i z toho, že by i Michálek rád něco kreslil a tak mu chystám pastelky a papír, aby mohl zkoušet také tvořit. 
Kdysi jsem v kreslení neviděla nic takového jako odreagování a dokonce i radost, spíše jsem kreslila jen proto že mě to bavilo a nic víc jsem nevnímala, ale co jsem starší, tak vnímám jak na mě kreslení působí, dokonce i antistresové omalovánky jsou svým způsobem stejné.

V posledních letních dnech jsem si vybrala po dlouhé době sukni, kterou jsem si šila cca před třemi lety a stále jí mám stejně ráda, už jen protože je to můj výtvor. Nejen že mám ráda tuto barvičku, ale donedávna jsem přemýšlela, co všechno si k ní mohu vzít až jsem nakonec sáhla po růžové kabelce, která mi k tomu neuvěřitelně seděla. Barvičky, jak jinak - láska k nim je věčná. Jelikož nemám žádné pořádné volné tílko a v teple preferuji spíše volnější střihy, zvolila jsem si jako top jedny bílé šatičky a jako lodičky zvolila tělové, aby to nebylo přes příliš. 

Foto: Barča


Top(šaty): Zara / Sukně: Handmade / Boty: Botovo / Kabelka: Shein / Náhrdelník: New Yorker / Náramek: Claire's

S láskou,
Vaše SAGI

14 komentářů:

 1. Podobné lodičky mám aj ja, inak moc krásny look ♥

  OdpovědětVymazat
 2. Krásne, veľmi sa mi to páči, topánočky, top, kabelka... úplne dokonalá súhra farieb aj materiálov. Gratulujem a veľmi Ti fandím.

  OdpovědětVymazat
 3. Nádherný outfit, v živote by ma nenapadlo že tyrkys a ružová k sebe takto skvelo sadnú :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♥. Upřímně jsem to zjistila, až když jsem to přiložila k sobě, takže jsem byla celkem překvapená :D

   Vymazat
 4. krásny, svieži outfit a veľmi sa ti hodia tie farby! kabelka krásna ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♥ ♥ chtěla jsem dát na ní i odkaz, ale už jí nemají :(

   Vymazat
 5. Skvělý outfit, vážně se mi líbí kombinace barev :)
  A k těm koncům... ty ráda nemám, ještě jsem se s nimi moc nenaučila sžívat, i když každý říká, jak jsou důležité pro další pokračování životem...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ❤️.. Ano ač jsou konce důležité, tak jak jsi napsala, též se s nimi neumím sžít a mám pocit, že zatím ani nechci. :D

   Vymazat
 6. Jéé, ten náhrdelník mám taky, už několik let :) Akorát jsem ho tehdy nosila tak často, že už je úplně zrezlý :D Super outfit! :) Uvidíme se v sobotu na natáčení Noire? ❤️

  BLOND SITE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Též už ho mám strááášně dlouho :D.. U mě už začíná pomalu v zadní části, ale to zakrývají vlasy :D.. Děkuji moc ♥, bohužel nedorazím - povinnosti bohužel. :(

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.