14.09.16

Mom's diary #31

2


Nikdy bych si nepomyslela kolik stran má slovo "LÁSKA". Láska k rodině, která mě vychovala, která se o mě celý život starala jak nejlépe dovedla a ta láska, kterou se snažím já dát teď své rodině. Láska je velká "věc", nemusíme jí rozumět a vlastně ji nemusíme ani pochopit, protože přijde z nenadání. Jako když se mi narodil syn a já věděla, že ho budu milovat celý život, protože ho miluji více jak svůj život.

Láska kterou cítíme ke své polovičce je úplně jiná než ta kterou cítíme ke svému potomku, svého muže miluji celým srdcem, ale už to rozhodně není bezstarostná láska. Začátky vztahů jsou vždy jiné, polovičky jsou k sobě pozornější a nehádají se, neřeší problémy, ale pouze to velké zamilování. Vzali jsme se z lásky a také jsme chtěli spolu založit rodinu, což se nám podařilo a větší část naší lásky dáváme Michálkovi. 
Po všech hloupých hádkách, od těch nejmenších po ty největší jsme stále spolu, stále se spolu všichni smějeme a dáváme si energii. Podpora kterou mi dává, je pro mě zdroj síly a ač to občas nevypadá, tak bych nevyměnila svého muže za jiného. On mě toleruje i přes miliony mých chyb, které nikdo jiný nezná. Po porodu jsem se změnila a on stále miluje stejně, dívá se na mě různými pohledy a i když mě to občas hodně štve, tak v nich vidím upřímnost a něco co je jen mezi námi dvěma.

Syn který nám přidělává starosti, ale ještě více radosti, to bylo nejlepší rozhodnutí našeho života. Ve výchově se shodujeme a tak se těším na naši budoucnost. 

S láskou,
Vaše SAGI

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.