24.09.16

Gray & Black

2


Divadlo je místo, které dobíjí energii, které vás donutí se smát i když jste na pokraji zhroucení. Upřímně stále toužím po svém návratu do práce a nejradši bych šla hned. Proč zase mluvím o divadle? Protože páteční návštěva divadla, byla pro mě uklidňující a příjemná. Opět jsem střetla známé a milé tváře, ale také nové a pro mě zatím neznámé. Nicméně rok, co rok je to vždy jiné, ale atmosféra se nemění.

Nové divadlo svojí stavbou vůbec nepřipomíná divadlo, no po vstupu do „útrob“ se to moc nemění, ale podle mého utváří příjemné místo hlavně společnost. Sebevíc krásné místo s lidmi kteří se chtějí vyhýbat každému, je horší než ne-úplně krásné místo se skvělými lidmi. Já se tam vracím ráda a to jsem na mateřské rok, no už bych zase lítala v práci.

Návštěva s Michálkem byla opravdu zábavná, no myslela jsem si, že se to moje zvířátko bude chvilku rozkoukávat – no to mi vůbec nevyšlo. Jakmile jsem ho pustila z kočárku, tak už byl nezastavitelný, musel to všechno prozkoumat, chodilo kolem něj spoustu lidí a on šel za svým, jako například automat na kávu, místo kam padají zbylé drobné, bylo pro něj více než zajímavé (ale nic si nevydělal). Mám pocit, že i když mám doma ďábla, tak mám zároveň neskutečné štěstí, že je klidný v jakékoliv situaci. Navíc lidé v divadle jsou opravdu moc hodní a Michálka i mě vítali s úsměvem. ♥

Celkově jsem byla nabitá energií a domluvila jsem si ještě ten den focení (u Nového divadla). Novodobá stavba má též své kouzlo. Barča dorazila na rychlo, ale příjemně jsme si tu dobu užili, stihli jsme si i sednout do kavárny a dokonce i nakoupit.
Od rána jsem upřímně nečekala jaké bude počasí, až se začalo dělat opravdu teplo, tak mi bundička byla k ničemu. Nesundala jsem si jí celé dopoledně, jelikož mi vadil výstřih na zádech. Záda byli sice krásné řešená, ale já jsem tento „top se sukní“ chtěla jiný. V galanterii jsem koupila zdrhovadlo a během doby oběda, jsem si ho přišila a bylo hotovo. Teď už se v tom opravdu cítím skvěle.
Legíny normálně nenosím, ale tentokrát jsem vytáhla jedny pohodlné, úplně si říkali o to, abych si je k tomu vzala. Nosila jsem je kdysi hodně často, dokonce v těhotenství než jsem začala vypadat jako sud, tak byli opravdu moc užitečné. K tomu už jsem volila bundičku do pasu s cvočky.
I přes to, že bundička má zdobení až až, tak jsem si vzala výrazný náhrdelník, který mám moc ráda a jak jsem již psala, původně to byl náramek najdete ZDE.

Celkově při pohledu na celek, jsem zjistila, že mimo dlouhý top, hodinky a náhrdelník patří tyto věci mezi mé nejstarší. Úplně nejstarší je kabelka, která se mnou straší už od střední školy (cca 5let), boty z úplně první výplaty mé první práce, legíny mi koupil tehdy přítel k narozeninám (nebo svátku to už si nepamatuji) a nakonec bundička, která ani nevím jak moc je původně stará jelikož jsem si jí koupila v Textile House před dvěma lety. Zbytek jsou novinky, ale já jsem ráda, že se mi doma stále válí kousky, které unosím i po pár letech. ♥


Top: Shein / Legíny: Calzedonia / Bunda: Textile House / Boty: H&M / Kabelka: C&A / Náhrdelník: Zaful / Hodinky: Gamiss

Fotografie: Bára V.

S láskou,
Vaše SAGI

2 komentáře:

 1. Je skvělé, že kousky unosíš a nevezmeš je na sebe jednou! A outfit je úžasný, tady to někdo prostě umí ♥


  BLOND SITE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♥, některé staré kousky mají vždy svojí historii a dokud se dají nosit a nevypadají jako hadr na podlahu, tak je to v pořádku (řekla bych) :D

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.