06.09.16

Geometric & Lace

2


Jsem snad blázen? Když si myslím, že je život krásný a každý den se člověk učí něco nového? Myslím si, že ač zním naivně, tak jsem celkem realista. Vím, že život nám přichystal spoustu překážek a že jsou zatraceně těžké, ale upřímně řečeno, koho by to bavilo, kdyby to bylo příliš jednoduché. Z čeho by se člověk učil, kdyby bylo vše jednoduché?
Všechno je o člověku, jak se s čím popere a tak jsem ráda, že jsem jaká jsem. Ať si mě nazývá každý jak chce, pohled na svět se mění pořád, pohled na člověka též.

Kdo řekne, že se nezměnil – lže! Postupem času se člověk mění ve všech směrech a říct, že to tak není – jasná lež. Ani nevím proč o tomto tak smýšlím, ale leží mi na srdci spoustu věcí. Život je hodně silná knížka plná zážitků, vzpomínek, bolístek, vlastně všeho možného.

Někdy (pořád) přemýšlím o tom, jak bude vyrůstat můj syn a zda ho zvládnu vychovat. Chci aby to byl hodný člověk plný lásky a zároveň si nenechal nic líbit, aby byl dobrým člověkem a měl úctu ke starším lidem, aby chtěl sportovat a neseděl u počítače 24/7. Věřím, že některé body z tohoto jistě splním, věřím tomu! Žijeme abychom se učili, abychom učili své potomky a hlavně je naučili důvěřovat (i prověřovat), důvěra je velký základ života, ať už důvěra v sebe nebo druhé.

Když jsme u důvěry, každý jistě aspoň jednou poznal jaké to bylo, když ho někdo zklamal, podrazil, oklamal. Pamatujete si ten pocit stále? Já ano! Nemám ráda lhaní, když druhý přesvědčuje o opaku a najednou se stane to, co nemá – zatřese to celým tělem. Vždy jsem přemýšlela, co v takovéto situaci dělat, nakonec jsem si našla způsob úniku – což bylo hodně špatné. Jsem celkem vznětlivá a tak se ve mně vaří krev raz dva, navíc zařvat na toho člověka je občas celkem uklidňující, hlavně když druhý člověk zjistí, že bylo něco špatně, pak to účel splnilo. V jiných případech jsem byla schopná se slzami v očích utéct, nebo naopak se tvářit jako by se nic nedělo a čekat, až toho bude příliš.

Jako máma svojí povahu moc ještě neovládám a je to hlavní důvod, proč občas bývám nešťastná a ve stresu, snaha ovládat se mi moc nejde. Příliš času doma se synem – myslím. Bojovat sama se sebou je občas dost psycho, nicméně jsem šťastná, protože Michálek stále dokáže něčím novým překvapit a já se mohu radovat a posílat svojí energii dál ♥.
Těším se až ho jednou budu doprovázet první den do školky a poté první velký den do školy, ale pro změnu se netěším na dobu, kdy se mi bude vzdalovat a potřebovat mě už tolik nebude, ale já tu stále pro něj budu!

Miluji být mámou.


V neděli odjíždím do Prahy, po dlouhé době se tam neuvěřitelně těším ♥. Jistě se můžete těšit na článek a fotografie z Prahy.Top(šaty): Shein / Sukně: Handmade / Pásek: Shein / Boty: Časnaboty / Kabelka: Vinted / Brýle: Primark 

S láskou,
Vaše SAGI

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.