29.09.16

BUGIAMASA

6


Ještě neznáte Bugiamasa? Tak to je chyba. Dostala jsem možnost spolupráce a proto bych Vám ráda tento obchod přiblížila o kousíček více. Bugiamasa je nový internetový obchod, který nabízí stále se rozšiřující sortiment s náramky, stylovými gumičkami a dočasnými tetováními.

Najdete zde široký sortiment kvalitních náramků z různých materiálů. Všechny náramky jsou vyráběné v Česku, ručně a hlavně s láskou. Zakladatelkami jsou sestry, které mají odjakživa neuvěřitelné pouto a proto mě nepřekvapilo, že se do tohoto pustili spolu. Tyto šikovné dámy mi rozhodně nejsou cizí, tedy aspoň jedna z nich a to je moje bývala spolužačka ze základky Jarka. Se sestrou Terkou spolu mají opravdu skvělý vztah, který nejeden sourozenec závidí.

Jak jste se tedy již dozvěděli, majitelkami a zakladatelkami jsou Terka a Jarka. Na vlastní kůži jsem si mohla vyzkoušet jak kvalitní je jejich sortiment.

Vybrala jsem si dva krásné náramky, které od teď budu ráda nosit.
Jako první jsem si vybrala růžový #HereIAm svítící pod UV světlem. Výrazné doplňky mám opravdu ráda a i když na party nechodím, tak kdo ví kdy se opět vrátím na parket a až se tak stane, půjde tento náramek se mnou! Korálky jsou české výroby + stříbrné komponenty, celkově tento náramek svým výrazným vhledem uchvátí jak ve dne, tak i v noci. A proto pokud Vás zaujal sytě růžový náramek, můžete si jej objednat ZDE.


Jako další je opravdu luxusní a kvalitní náramek, vyrobený z přírodních materiálů a s precizně broušenými komponenty od SWAROVSKI®. Swarovski zná jistě každý i ten kdo se o tyto věci nezajímá a u Bugiamasa si můžete koupit náramek s lebkou, což zní pro některé zvláštně, ale lebka jako je tato a ta kterou já vlastním mi nepřijde "tvrdá", ale naopak je z ní opravdu stylový doplněk k jakémukoliv outfitu. Záměrně jsem si vybrala světlý náramek, aby se mi hodil i k předešlému, ale zároveň i k čemukoliv jinému. Ať už si objednáte tmavý či světlý, stane se skvělým luxusním doplňkem. Navíc mi tyto náramky přijdou skvělé, jelikož je můžou nosit i muži. Proto plánuji brzy i pro svého muže. Náramek, který mám já si můžete objednat ZDE.


Do 30.9. probíhají slevy do 30% a věřte, že se ten nákup vyplatí. Vztahuje se pouze na vybrané produkty a proto honem na Bugiamasa.cz a objednávejte.


Jako dáreček jsem dostala stylové gumičky, které se hodí v jakékoliv situaci a dokonce i outfitu. Znáte to, máte gumičku ve vlasech, ale na ruce kazí dojem? S těmito stylovými gumičkami se nemusíte vůbec bát, že se něco pokazí. Naopak pomohou oživit outfit a je zcela na Vás, které gumičky si vyberete, na Bugiamasa najdete ty pravé. Vybírat si můžete ZDE a pokud Vás zaujali, ty které mám já klikněte ZDE. Gumičky jsou různě pevné a různě pružné, záleží na tom jak husté či jemné vlasy máte.
Dále tu mám jedno dočasné tetování, které si sebou určitě ponesu na wellness a moc se těším, až mi bude zdobit po celou dobu pobytu mojí ruku. Najdete zde od malých po velké a pokud se nechcete nechat tetovat, ale chcete aby tetování vypadalo jako opravdové, tak Bugiamasa je správné místo, kde najdete opravdu krásné obrázky, které by si nejeden člověk nechal i vytetovat. A proto se podívejte ZDE, nebudete litovat. 


Já se s Vámi o zkušenost podělím pomocí fotografií, které vzniknou při mém pobytu. 
Těšte se z maličkostí ♥. A udělejte radost sobě, nebo někomu ve svém blízkém okolí ♥. S Bugiamasa nikdy neuděláte chybu.

S láskou, 
Vaše SAGI


6 komentářů:

 1. Díky za tip, na obchůdek se určitě podívám. Tyhle náramky se mi hrozně líbí a přijde mi to i jako fajn dárek:-).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že máš ten samý názor ♥, doufám že si vybereš a budeš spokojená ♥.
   Děkuji za komentář ♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.