27.08.16

Portál VimVic.cz

0


Když mi byla nabídnuta spolupráce s portálem vimvic.cz netušila jsem na začátku, co mám očekávat. Vlastně jsem nejprve dostala nabídku o vystavení reklamy na mé stránce, ale začala jsem se zajímat oč jde.
Nicméně nerada dělám reklamu něčemu, co neznám nebo si to sama nevyzkouším na vlastní pěst. Po krátkém rozhovoru jsem dostala nabídku vyzkoušet mnou vybraný kurz.

Teď bych vám ráda stránku VimVíc.cz přiblížila. Jedná se o moc zajímavý webový portál, který nabízí online kurzy přímo z pohodlí vašeho domova (či kdekoliv, kde máte možnost se připojit ke svému účtu). Najít zde můžete spoustu kurzů a dá se říci, že je zde téměř všechno. Najdete zde různé kurzy od osobního rozvoje, podnikání až po jazyky a dalších spoustu užitečných věcí. Kurzem vás provedou lektoři, kteří se snaží opravdu důkladně vysvětlit vše potřebné.


Registrace je opravdu jednoduchá a zároveň jako odměnu dostanete 100 kreditů = 100Kč.
Samozřejmě možné je najít si kurz zdarma až po kurzy, které jsou ve vyšší cenové kategorii, záleží na tom co hledáte.


Teď se dostanu k mé zkušenosti a celkovým dojmem na stránku VímVíc.cz Jako první bych ráda řekla, že tento typ stránek mi přijde opravdu užitečný a pro lidi, kteří nemají čas cestovat, nebo je jim příjemné učit se z pohodlí domova se stává tento portál opravdu užitečným.Kurz, který jsem se rozhodla vyzkoušet je Profesionální úprava fotek ve Photoshopu najdete zde, cena takového kurzu je 999 kreditů.
Na začátku celého kurzu přijde seznámení s lektorem, který vás bude po celou dobu trvání kurzu provázet. Jako lektora mám Marka Chrenka, který celý kurz vede ve slovenském jazyce, už od začátku jeho hlas působí příjemně a to je podle mě u takovýchto online kurzů podstatné. Dále poví pár vět k úvodu, oč se v kurzu jedná a co se budu po dobu kurzu učit.Jelikož je kurz pro začátečníky, tak jsem první pár lekcí přeskočila nebo si je spustila pro jistotu, aby mi neuniklo něco co bych se ráda naučila. Každopádně pro začátečníky je tento kurz opravdu naučný, vše je dobře vysvětleno a zároveň ukázáno v praxi, což je nejlepší učení. Zjistila jsem pár užitečných rad, které jistě budu při upravování využívat. Nicméně jsem se nedostala k úplnému závěru, sama si zkouším vše v kurzu postupně na vlastních fotografiích.


Portál vimvic.cz stojí za to vyzkoušet a já se s vámi jistě ještě o zkušenosti podělím. Jelikož je pro mě téměř nemožné shlédnou celý kurz v kuse, tak jsem se rozhodla, že se o to s vámi podělím ještě jednou v jiném článku.
Jak to celé ohodnotím a jaký to na mě bude mít celkový dojem si budete moci přečíst po dokončení mého kurzu. Myslím, že je na co se těšit a sama se těším z toho co nového se přiučím.


Člověk se má celý život co užit, tak proč nevyzkoušet portál VímVíc.cz?

S láskou,
Vaše SAGI

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.