25.08.16

Photoshoots #2

2


Ještě někdy v červenci proběhlo mé první focení v ateliéru a já bych se moc ráda s Vámi podělila o fotografie a pocity.

Začněme nejdříve s mírným stresem před začátkem, kdy nevíte kdo všechno vás bude fotit. Naštěstí o Marky jsem věděla a když nám druhý fotograf Milan přišel otevřít, tréma ze mě mírně opadla, nakonec tam byli jen dva a já byla opravdu spokojená. Pro začátek.

Markét znám díky mamince a sama říká, že ve sém oboru je ještě začátečník, nicméně já si myslím, že dělá pokroky opravdu rychle a je vidět, že jí to baví. A Milana jsem (ne)znala, vlastně jak to říct, ze začátku jsem si myslela, že je to úplně neznámí člověk. Mezi tím co jsem se převlékala a povídala, tak jsem zjistila, že je to můj bývalý učitel na fyziku ještě ze základní školy. Svět je opravdu malý. Milan si s fotoaparátem opravdu rozumí a musím říct prostě, že se fotografie opravdu povedli a větší radost jsem měla z toho, že úprava fotek a celkové focení jeho, vlastně všechny moc bavilo.

Po pár větách, dávám i ukázku jejich práce, doufám že se vám budou líbit jako mě.

Milan Culek


Markéta Černá

S láskou, 
Vaše SAGI

2 komentáře:

 1. Krásné fotky. Překvapilo by mě, kdyby mě fotil můj bývalý fyzikář :D. Fyzikáře bych s foťákem teda netipla. Ale jak jsem řekla, krásné fotky, od obou dvou.
  Kolik tě focení stálo, vlastně?
  gingerjannie.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát, též jsem byla překvapená :D.
   Jinak za focení jsem neplatila, šla jsem jako dobrovolná modelka :)

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.