20.08.16

NIVEA for baby

0


Jako každá maminka, se snažím dát svému dítěti maximum a hlavně se snažím dbát na jeho čistotu a hlavně zdraví pokožky. Upřímně jsem začínala na levnějších produktech co se dětské kosmetiky týče a zjistila, že některé pro něj nejsou stvořené kvůli pupínkům, které se tvořili používáním. Nicméně mi dlouhou dobu byla doporučována kosmetika od Nivei a upřímně jsem s ni byla vždy spokojená, jak kosmetika pro dospělé tak i pro děti je velice příjemná.

Nivea pro děti má příjemnou a téměř neutrální vůni, neurazí ale ani úplně každého nepotěší. Nicméně pokud se jedná o spokojenost, tak je u nás naprostou jedničkou.

Mýdlo s pumpičkou, které ulehčí celkové koupání a mezi tím co se miminko drží nebo větší dítě, aby vám neuteklo z vany :D, stačí jedna ruka na nanesení mýdla a je klid. Opravdu musím říct, že toto mýdlo používáme už od miminka a neměli jsme s ním žádný problém, ale zase hodnotím pouze jaké je to pro nás.
Krém, který se krásně roztírá i v malých dávkách a tak vám vydrží déle beru jako velké plus a navíc ho sama používám na tělo a spokojení jsme oba dva. Malý po ekzému neměl ani stopy.
Nakonec jsme dokoupili pěnu do koupele, která malého neuvěřitelně baví. Pěna do koupele složí i jako šampón či mýdlo, takže takové univerzální. Nicméně vyžíváme pouze a jen jako pěnu. Pěna moc dlouho nevydrží a po delším máchání, tak jako každá pěna mizí. S pěnou jsme i tak spokojení, jelikož je spokojené dítě a srandičky jsou pro ně nejdůležitější, tak se rodič přizpůsobí i když mu na obličeji vzniká pěnový knírek. ♥

Tento malý článek berte s rezervou, jelikož hodnotím kosmetiku podle svých kritérií a podle toho jak vyhovují mému dítěti. Najdou se i tací, kteří kosmetiku od Nivei nesnesou a jsou od nás pravý opak a proto doporučuji hledat a vytrvat. O svých dětí se učíme všechny maličkosti a i to co snesou a co ne. Zároveň pro ně děláme vše, hlavně aby byli zdraví.

Pokud máte typy na jiné a například i levnější produkty, tak budu ráda, když se se mnou o ně podělíte a napíšete mi ♥

S láskou,
Vaše SAGI

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.