08.08.16

Gamiss watch & lace top

0


Již v minulém článku jste mohli vidět tyto hodinky z Gamiss, které najdete ZDE. A uvědomila jsem si, že jsem na pár věcí úplně zapomněla a to je celkem zásadní řekla bych. Mezitím, co jsem měla spolupráci ještě s Dresslink musím uznat, že Gamiss je na tom kvalitou a rychlostí dodání o dost lépe. Neuvěřitelně mě překvapilo, že jsem po necelých 14ti dnech měla všechno doma a zároveň jsem si jak hodinky, tak kabelku neuvěřitelně oblíbila.
(Ale pozor, dobu dodání určuje tato ikonka, pokud bude mít produkt toto označení budou Vám doručené brzy, najdete tam také letadlo, které určuje dopravu zdarma a samozřejmě % - na slevy.)
 Nuž v tomto outfitu jsem zvolila kabelku se vzorem, který mi přijde roztomilý a celkově je kabelka velmi něžná, malinká a tak se do ní vejde jen pár věcí.

Jelikož bylo krásně a opět se na nás usmálo i teplé počasí vytáhla jsem dlouho schovávanou sukni, kterou jsem si už před dávnou dobou objednávala na eBay, kdo čte tento blog už déle, tak si možná i vzpomene. Sukně dorazila v děsném stavu, křivá, průhledná a její finální vzhled po celé úpravě můžete teď vidět na fotografiích. I když se v létě pokouším černé vyhýbat, tak jsem tentokrát neodolala krásnému tílku s krajkou na zádech..

Celek jsem doladila sandály se zlatou přezkou a k nim ladící pásek.

Za fotky moc děkuji Nikolce a jsem moc ráda, že si takto navzájem pomůžeme, když to jde.

Pár slov navíc
O víkendu jsem zde měla již zmiňované kamarádky, které se stali součástí mého života na intru, celkem častá věta. Nicméně se s nikým takto nevídám a proto jsem tak moc šťastná, že tu se mnou přetrpěly víkend.

S děvčaty jsme měli více plánů, ale bohužel ne vždy se daří to, co se plánuje – hlavně v případě, že je jedna z nás už máma. Nakonec jsem po roce vyrazila do kina a ano UŽILA JSEM SI TO a to hodně. Mám ráda, když je kino prázdnější a tím pádem se člověk nestresuje tím, že mu někdo vzadu kope do sedačky apod. Film Matky na tahu mi občas připadal více reálný než ostatní filmy, no upřímně řečeno mě ten film neuvěřitelně pobavil a ukázal, že nejsem zas tak špatná máma. Důležité je mít své děti stále a pořád rád.

Víkend utekl, tak moc rychle, že tomu sama nemohu uvěřit. V sobotu jsme ponocovali a v neděli si naposledy sedli v kavárně, abychom si ještě mohli prohodit pár vět.

Vždy je budu vítat s otevřenou náručí a bude pro mě těžké je pustit domů, ale jsem ráda, že mám takové kamarádky jaké mám. Na konci mi ukáplo pár slziček, konečně jsem si mohla aspoň chvilku vyčistit hlavu od všeho kolem mě.

Já ten život prostě miluji! Top: Pimkie / Sukně: eBay+handmade / Náhrdelník: Vinted /  Pásek: eBay / Hodinky: Gamiss / Kabelka: Shein / Boty: Botovo 

A láskou,
Vaše SAGI

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.