23.08.16

Gamiss brown handbag

8


Přátelství je nádherné, když to nejméně čekáte stane se něco velkého. Když jsem si myslela, že jsem ztratila v životě někoho, kdo mi byl oporou někoho, kdo při mě stál a neutekl, najednou mé narozeniny byli zároveň obnovou přátelství. Narozeniny, co k nim říct, nejsem zrovna slavící typ člověka, raději se zavřu před světem a pustím si oblíbené anime :D. 

Když jsem o narozeninách dostávala postupně sms od přátel, či příjemné zavolání objevilo se mezi zprávami jméno někoho, kdo se mnou několik týdnů nekomunikoval a celkově obě jsme si to utvrdili, že s takovým přístupem nemůžeme být kamarádky. Najednou mi přála k narozeninám a já jsem měla neuvěřitelnou radost, člověk by si měl dopředu uvědomit, jak je přátelství důležité s daným člověkem a pak až konat. Nakonec mé narozeniny byli už díky tomu, že si přátelé i rodina vzpomenula. ♥

Jako úplný závěr narozenin, přijela kamarádka z dovolené na návštěvu a obdarovala mě úžasnými dvěma dárky, jeden byl úžasný náramek s kotvičkou ♥ a wellness pobyt ♥ tak na to se opravdu moc těším.

Život je jen jeden a tak by člověk neměl váhat ani sekundu a využívat jak jen nejlépe umí. Ač jsem maminkou, tak se snažím do spousty aktivit zapojit syna ♥.

Outfit

Hnědá kabelka z eshopu Gamiss, kterou najdete zde se stala opravdu hodně oblíbeným kouskem mezi kabelkami, zároveň aspoň vím kolik toho tato kabelka vydrží. Jsem za ní opravdu ráda, jelikož je akorát prostorná (pro mě) a ten kdo má menší peněženku než já se tam vejde ještě víc. Materiál se skládá z eko-kůže a semiše, jako ozdoba kabelky je krátký zlatý řetízek. 

Ladící ke kabelce jsem si tentokrát zvolila vázací lodičky, které mě velmi zaujali již dříve, ale až nedávno jsem si byla schopna je objednat (slevy jsou skvělá věc). Jsou neuvěřitelně pohodlné, nicméně nové boty se musí vždy vychodit a tak jsem se nevyhnula pár puchýřům. Nejsem zvyklá na otevřené špičky a tak jsem si na tu nejdelší trasu musela vybrat nové boty -_-.

Za fotografie děkuji skvělé holčině, která si přála zůstat v anonymitě, ale i tak jí dlužím velké díky. Zároveň a nakonec setkání jsme poseděli na kávě v CrossCafe Sky s dokonalým výhledem na naši malou Plzeň. 


Tunika: Textile House / Sukně: Oodji / Náramek: Textile House / Kabelka: Gamiss / Boty: Botovo 

S láskou, 
Vaše SAGI

8 komentářů:

 1. aká si krásna :) úžasné fotky, chválim anonymnú fotografku :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♥♥, pochvalu vyřídím fotografce ♥

   Vymazat
 2. Tobě by to snad slušilo i v igelitové tašce na nákupy!♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To určitě ne :* :D, ale děkuji ti mockrát ♥♥

   Vymazat
 3. Veľmi pekný outfit, strašne sa mi páči tento typ topánok a veľmi dobre ladia s kabelkou ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc ♥, měla jsem na tyto botičky zálusk delší dobu a čekání se vyplatilo, jsou opravdu úžasné ♥

   Vymazat
 4. Ty jsi skvělá, máš nádherný vkus! A ta kabelka je krásná, já jsem nedávno zabloudila do velkého vitnamského obchodu a přesně tahle tam byla, úplně jsem koukala, jaké krásně věci se tam najdou. Jinak jsem zapojená do jednoho fashion projektu a protože jsi mě moc zaujala, možná tě budu kontaktovat, zda by jsi také o něj neměla zájem :) A dávám odběr, kdyby tě i můj blog zaujal, budu ráda, když mě budeš sledovat také :)

  GIVEAWAY O LUXUSNÍ NÁRAMKY | BLOND SITE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za tvůj krásný komentář ♥. Tato kabelka je opravdu úžasná, takže se nedivím, že si se zakoukala ♥. Jinak budu určitě ráda, když mě kontaktuješ :) a děkuji za odkaz na tvůj blog, je moc zajímavý a jistě se budu i častěji k tobě vracet :)

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.