18.08.16

Birthday & Outfit

0


Rok od roku starší. Zase nastala doba k slavení, ano jsou to narozeniny. Celkem dlouhou dobu si říkám, že člověk nestárne jen zvenčí, ale i uvnitř sebe. Kolik věcí se člověk naučí během svého života je téměř neuvěřitelné. Během posledních pár let zažívám to nejlepší ve svém životě.

Slavila jsem 20tiny s tehdy ještě přítelem a náramně jsem si je užila, další rok jsme měli po svatbě a chystali se postupně stěhovat k bratrovi, to netrvalo dlouho a rychle jsme se stěhovali jinam :D. Po zjištění, že jsem těhotná jsme hledali byt všude možně a pak to najednou přišlo, naše první opravdové stěhování. Takže další rok tedy mé 22. narozeniny jsem slavila s celou mojí rodinkou, syn se mi narodil o měsíc dříve a tak jsem měla u sebe vše potřebné. Tyto roky ve zkratce psané pro mě byli nejlepšími, co jsem zažila.

18.8. den, kdy jsem poprvé uviděla světlo, kdy jsem spatřila lásku. Měla a mám stále úžasnou rodinu, která mě miluje a já miluji je, protože díky nim jsem taková jaká jsem dnes. Maminka říkala, že jako mála jsem byla celkem klidné dítě a kam mě s hračkou posadila, tak tam jsem byla. Nuž mé samotářské pudy mi zůstali a občas mi chybí být aspoň den sama.

Dnes je mi 23 let a věřím ve své cíle, které se mi jednou splní. Je jedno jak dlouho to bude trvat, hlavní je že to jednou bude. Dokud si život užívám a i ho miluji, tak mě jen tak něco nezastaví. :)


Foto: Michal Čopan ♥

Odkazy k některým kouskům najdete pod fotografiemi. Top, šortky: Textile House / Kabelka: Shein / Boty: Časnaboty / Brýle: eBay / Náramky: Primark / Prsten: SIX / Řetízek s přívěskem: dárek od manžela ♥

S láskou,
Vaše SAGI

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.