30.08.16

B & Y & B

8


V životě hledáme různou cestu, která nás zavede k osudu, který by jsme si přáli. Ale opravdu, jaký osud nás všechny vlastně čeká? Myslím, že je to hodně o člověku, jak se k celému životu staví a jak se se vším okolo sebe dokáže vypořádat. Nicméně, život by se měl žít naplno bez jakýchkoliv otěží. Když jsem se dostala k otěžím, stále mě tíží to samé, zda si za to mohu sama? Samozřejmě, ale taky za uskutečněním mých snů stojí víc než jen to, co mám na mysli. 

Líbí se mi jak spoustu lidí působí dojmem jednoduchého života, jenže u každého to není taková procházka růžovou zahrádkou, ale je to jako projít trnitými keři, záleží zda dokážete jít až ke konci a se škrábanci si přivést i novou osobnost, nebo zůstat na místě a čekat kdo nám odtamtud pomůže než umřeme. 
Poslední dobou se mé myšlenky ubírají na různé směry, jsem zároveň šťastná, ale uvnitř mě jako by zhasínal plamínek naděje, který donedávna hořel o tolik víc. Co se se mnou vlastně děje? Proč jsem taková? Upřímně já vím, co se děje. Život, který žiji je příliš stereotypní, stále dokola to samé a občas bych si přála utéct od všech povinností, prostě od všeho. Být sama, ležet v trávě, neposlouchat dětský pláč, neuklízet všechen ten bordel, přestat se rozčilovat. Když si tohle řeknu a pak vidím, jak se na mě můj syn usměje a dá mi pusinku, cítím se jako nejhorší máma na světe, jak mohu vůbec takto přemýšlet, když miluji to co vzešlo z čisté lásky. 

Role matky je opravdu těžká a nemám pocit, že jsem s tím smířená. Když byli horka, tak jsme s malým si hráli doma a já jsem otupěle hleděla do budoucnosti, jaký jsem ztroskotanec. A dost! To je to co jsem si měla říct už dávno. Našla jsem si úžasný způsob jak být klidná, jak si chvilku psychicky odpočinout. S malým jsme při vysokých teplotách vlezli do dětského bazénku a hráli si tam spolu, on miluje vodu a já taky. Ač bych raději s malým plavala ve velkém bazénu a sama si vodu více užila, takhle je mi příjemnější, že si spolu můžeme hrát. Zároveň si na balkóně ráda sednu sama v době kdy prcek spí a jen tak přemýšlím, co budu dělat a nebo vypnu a užívám si ten klid, který tu máme. 
Nebo si vezmu na balkón antistresové omalovánky, které mi vrací zpátky to co jsem měla na dětství nejradši a upřímně bych si vymalovala klidně i dětské, protože je to radost, která hřeje na duši a člověk se tak krásné uklidní, že nechce přemýšlet nad blbostmi.
Vypsala jsem se více než jsem si myslela, ale za to děkuji klidu, který mám díky tomu, že mám kamarádky které se mnou tráví volný čas. Vlastně už jen díky tomu funguji jako člověk, který opět nachází světlo v temnotě. Pořád budu svůj život milovat, ale sama se musím snažit hledat odpovědi na své otázky a nespoléhat se jen na druhé.

Včera jsem strávila opět skvělý den se skvělou holčinou, která i dnes zůstává v anonymitě. Bylo mi řečeno, že dokud se nezlepší, tak si to mám nechat pro sebe, tak dělám podle jejího "nařízení". Opravdu si rozumět s někým je velice důležité.Top: H&M / Sukně: Shein / Kabelka: H&M / Boty: Časnaboty / Náhrdelník: eBay / Náramek: Claire's / Brýle: Dresslink


S láskou,
Vaše SAGI

8 komentářů:

 1. Moc se mi líbí jak jsi to napsala, nádherné fotky, skvělý outfit a moc pěkný design blogu! :) Určitě se zase někdy vrátím a byla bych ráda, kdyby jsi mrkla i ty ke mě ♥ Ať se ti v blogování daří :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♥
   Budu moc ráda, když se opět vrátíš ♥ Já se určitě ráda podívám na tvůj blog :) ♥

   Vymazat
 2. Páni, je skvělý, jak se takhle psychicky dokážeš udržovat :).
  Některé to nedokážou zvládat.. Držím palce!

  gingerjannie.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen by to mohlo být všechno jednodušší, ale to by pak byl život nuda :D.
   Děkuji ti za tvůj komentář ♥♥

   Vymazat
 3. To je krásný outfit, nejvíc se mi líbí detail v podobě náhrdelníku!

  OdpovědětVymazat
 4. velmi hezky outfit! mam velmi rada kombinaci modre a zlute! :)
  www.lifestylebirdie.com

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.