19.07.16

Simplicity & Green pumps

5


Bílá značí čistotu, něžnost a sluší (téměř) každému. Bílá nikdy nic nezkazí. Ženy se oblékají do bílé ve svůj svatební den, aby byli něžné a nevinné, dnes už tomu není sice tolik pravdy jako kdysi, ale stále si nejeden člověk při bílé vybaví svatební šaty. Proč by žena měla mít bílou pouze ve svůj velký den, když je to tak krásně ženské a zároveň na léto ideální barva, která od sebe odráží sluníčko. V hlavě se mi honí myšlenky, proč jsem bílou neměla ráda na kalhotách a bude to mít jediný opravdu jediný důvod a to je ten, že se velice rychle zašpiní :D. Nejsem sice prasátko, ale cokoliv může mít dopad na krásně bílé kalhoty. Teď už se toho nebojím a nosím je moc ráda, s bílím tílkem přes který je transparentní bílé tvoří moc příjemný look, který jsem ještě osvěžila béžovou a na nohy jsem si obula krásné zelené lodičky ♥.

Také opět ráda upozorním na slevu, kterou můžete při nákupu na DRESSLINK použít
A teď pár vět navíc
Když poznáte člověka, který je stejně naladěný, který vám rozumí a nikdy by se k vám neotočil zády – je to nejlepší důvod, proč se takového člověka držet. Opravdu málokdy poznáme člověka, který nám bude rozumět téměř ve všem, pochopí pokud se vám něco nelíbí a mnohem více věcí.

Inuška je osůbka o které jsem se v nejednom článku zmínila a ona sama ví, jak moc a v čem mi pomohla, jak moc jsem jí vděčná i za to, že si na mě udělá ráda chvilku čas. Chápe, že mám syna a sama si s ním ráda hraje ♥. V neděli jsme si udělali malou dámskou jízdu s pojídáním melounu, povídali si když prcek usnul a užívali si super večer. Nejlepší byl ranní budíček, jelikož prcek není zvyklí v posteli na nikoho jiného než mě a tatínka, tak vždy když uviděl, jak místo tatínka spinká někdo jiný přitulil se ke mně, tak moc se tulil až jsem spala na pouhých 10cm maxi postele. Nicméně Inuška měla lepší budíček než já, když Michálek viděl jak schovala pod hlavu telefon začal útok mininožičkou :D. Nedá se ho nemilovat. ♥

Nedávno jsem si koupila novou kosmetiku a tak se těším až po vyzkoušení na tyto produkty napíši i recenzi. A také se můžete těšit na fotografie z focení s Jardou o kterém jsem se již zmínila v některém z předchozích článků.

Fotila mě úžasná Inuška ♥. Odkazy k některým kouskům najdete pod fotografiemi. 


Kabátek: Dresslink / Topy: Orsay / Kalhoty, náramky: Primark / Pásek: Oodji / Boty: Rosegal / Náhrdelník: Takko / Náušnice: SIX / Hodinky: darované ♥

Vaše SAGI

5 komentářů:

 1. Zdravím!
  Za poslední dobu je tohle už druhý All white outfit co vidím na blogu. Nejhorší (ve skutečnosti nejlepší) je, že mě all white outfity moc lákají, ale nejsem si jistá, jestli si něco takového pořídit. Odvahu to nosit bych měla a vím, že by to chtělo i změnu od té mojí časté chmurné černé. Ještě uvidím a třeba taky brzy budu majitelkou outfitu, který je celý bílý a rozepíšu se na svůj blog.
  P.S.
  S blogem zažíváme nový začátek a byli bychom rádi, kdyby sis udělala trochu času a na blog se mrkla + tam zanechala nějaký support, jestli budeš chtít. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za tvůj krásný komentář, myslím si že bílou určitě chybu neuděláš a sama poznáš jak je to příjemná změna, ale samozřejmě pro mě to nebylo ze začátku také jednoduché, tak jsem přidávala bílou postupně.

   Určitě se na svůj blog ráda podívám :)

   Vymazat
 2. http://mujzivotvpismenech.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. V jednoduchosti je krása. :) Ty zelené lodičky jsou k tomu jednoduchému outfitu super, krásné ozvláštnění! Já jsem po bílých/béžových džínách pokukovala, ale hezké jsem viděla jen online a bojím se, že mi nesedne velikost. :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát, upřímně se také bojím nakupovat kalhoty přes internet, už jsem chtěla zariskovat, ale stále se bojím aby mi vůbec seděli, nebo mi spíše nebyli krátké, jako většina :D, takže chápu :)

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.