10.07.16

First birthday

0


Včera můj prvorozený syn oslavil první rok života. Nikdy dříve bych nevěřila, jak moc je silný strach o vlastní dítě, rodiče stále tvrdili, že to poznám, ale já vždy odpovídala, že taková nebudu a teď jsem matkou a strach pociťuji každý den. Od jeho narození pociťuji strach o něj, když jsme na procházce nebo i jen jdeme nakoupit, ten pocit když nevíte co se v danou chvilku stane je hrozný. Ale ať budu malého přesvědčovat jakkoliv, vím že je to naprosto zbytečné, jelikož my ani naši rodiče nebyli jiní. 

Oslava narozenin byla moc příjemná a celkem i klidná a dnes má své pokračování. Ač z toho prcek ještě nemá rozum, viděla jsem jakou mu dělají dárky radost a hlavně i návštěvy. Dort si prcek také dal, snědl kousek a šel si hrát, je to moje zlatíčko, celý den byl tak moc hodný až jsem tomu nemohla uvěřit. Mám velkou radost, že už je to téměř za námi, malý už je velký kluk až mě to ráno vedlo k slzičkám. Asi na mě vlezli city, ale takto jsem od radosti mockrát neplakala, tedy když udělal první krůčky, tak se mi upřímně zasklili oči ♥. 

Další strana oslav jsme já a manžel v kuchyni. Chudák můj manžel, který po noční spal cca 1 hodinu, měli jsme hodně práce a tak jsme museli pracovat, aby hosti měli co jíst. Manžel umí opravdu výbornou pizzu a tak dělal celé dopoledne těsto, aby poté mohl vše připravit a bylo vše čerstvé, já jsem mezitím dělala pomazánku na jednohubky a ještě oběd malému, člověk musí stíhat úplně vše a věřte, že to byl opravdu šílený den. Tolik nádobí a tolik uklízení, to bylo opravdu šílené, že z toho pak je pár talířků nastole a bordel v celé kuchyni - neuvěřitelné. 

Když se blížil den ke konci, začala jsem vybalovat a uklízet ještě další krabice, které ještě nebyli probrané a už bylo na čase je probrat, když byl čas, tak proč něco neudělat. Syn spal a manžel stále na nohách, povlékl peřiny a šel spát, pak se mi probudilo zvíře, které nechtělo jíst. Prcek mi odmítal dál spát a tak si v klidu, jako hodný kluk hrál a já mezi tím dále uklízela. V celém tom úklidovém čase jsem si neuvědomovala kolik je hodin, malý začal usínat kolem deváté a já dále pokračovala v úklidu, skončila jsem celkem pozdě a úplně vyřízená. Pak honem sprcha a spát. Dnes od šesti ráno opět na nohách, proto píšu článek dnes ráno, kdy si manžel hraje se synem a já mám svojí chvilku klidu ♥. 


Všem přeji krásný prázdninový den ♥

Vaše SAGI

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.