25.07.16

Photoshoots

2


Je pro mě radost poznat nové lidi, občas je to pro mě náročné, ale když si člověk s druhým padne do noty jde vše samo. Určitě nejsem sama a i spoustu lidí okolo mě zná pocit, kdy není ve své kůži v přítomnosti jiné osoby. I když já sama jsem celkem otevřený člověk a dokáži se většinou rozmluvit během chvilky, tak i přes to se mi stane, že nemám co říct.

Když jsem měla první setkání s Jardou, měla jsem obavy z toho jaký člověk bude a jak na něj jako modelka budu působit. Opravdu překvapená jsem byla, když jsem ho poznala a věřte je to úplně normální a příjemný chlap. Fotí na Canon a tak jsem měla i spoustu otázek co se focení týče, byla jsem ráda, že mi na všechny mé otázky příjemně odpovídal a zároveň mě při focení něco nového naučil. Fotografie z našeho prvního focení jste mohli vidět už dříve v článku Blue pumps.

Těšila jsem se na další focení, kdy jsem si udělala čelenku podle mých představ, tyto kytičky najdete v Kytkadomu.cz  což je spíše pro plzeňské občany, zde Vás zároveň uvítá moc příjemná květinářka - moje maminka ♥.

Zpátky k focení, které proběhlo v pátek 15.7. vzala jsem na procházku manžela s prckem a vyrazili jsme rovnou do přírody, spojení všeho bylo opravdu super. Manžel poznal Jardu a sám si našel svojí jistotu, chápu každý jeho strach z mého setkání s cizí osobou, takže jsem ráda. Povídali jsme si a vyrazili do pole fotit a já pro vás vybrala pár na ukázku.

Doufám, že se Vám budou fotografie líbit jako mě. ♥

Vaše SAGI ♥

2 komentáře:

  1. Ta čelenka vypadá s těmi šaty skvěle, a pole dělá dokonalé pozadí. <3

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuji moc ♥, pole se k tomuto náramně hodilo ♥

      Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.