01.07.16

New home, new life

0


Tento měsíc mě potkalo spoustu nového a příjemného, ale zároveň i pravý opak. Na začátku měsíce jsem měla velké neshody se svojí nejlepší kamarádkou a opravdu si myslím, že to mělo svůj důvod a zároveň jí to pomohlo uvědomit si pár věcí. Zároveň já jsem se cítila provinile, že jsem tak přímá až možná moc. Nicméně jsme se zanedlouho usmířili a na vše zapomněli, přeci jen není důvod si vše vyčítat věčně, jsme kamarádky a ti co nechápou pointu přátelství nejspíše nemají své přátele.

Jsem ráda, že mám své kamarádky a manžela, který mě neomezuje v kontaktu s nimi. Měl by to se mnou nejspíše dost těžké, kdyby mě držel na uzdě a byla jsem jen žena u plotny, žehlícího prkna apod… Mám skvělého muže a i když od něj nedostávám kytky (jelikož mi všechny chcípnou), občas ho obtěžuji s blbostmi, tak on vždy ví, kdy mě potěšit, kdy mám či nemám náladu a ač ještě některé věci dělá, tak je to moje životní láska a nikdy nebudu litovat, že jsem si ho vzala. ♥

Když jsme u přátel, manžela, tak musí dojít i na úžasného syna, který tento měsíc začal zvládat své první krůčky. Když jsem malého postavila a řekla aby šel ke mně, upřímně jsem nečekala, že opravdu půjde a v tu chvilku šlo vše stranou, opakovali jsme to – zda se mi to nezdálo a já jsem poprvé cítila úžasný pocit hrdosti. Nevím totiž, co mě ještě čeká :D. Slzy mi zalily oči – samozřejmě z radosti a hrdosti. Je úžasný pocit vidět malého růst, vidět každý jeho pokrok, není to tak dávno, kdy začal „pást koníčky“ a teď už chodí, já mám stále pocit, že se mi to jen zdálo. Jsem HRDÁ!

Poznala jsem nové lidi, tedy hlavně ten jeden se mnou začal i fotit, což jsem opravdu vděčná. Jarda je nový „pomocník“ na fotografie k tomuto blogu, jeho fotografie mě opravdu přesvědčili a těším se na další focení, což bude doufám brzy. Určitě jste si všimli i jména Klárka, jako dlouhodobá kamarádka se mi rozhodla občas při „kafíčku“ udělat i nějaké ty fotky, za co jsem jí též vděčná.

A teď 1.7. máme stěhovací den. Nový byt – nový život. Tak moc se těším, až budeme mít vše hotové a já se Vám brzy ozvu s novým článkem jak vše probíhalo. Nuž a 9.7. nás čeká oslava narozenin mého prvorozeného ♥.

Mějte se krásně a brzy se Vám ozvu ♥

Vaše SAGI

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.