29.07.16

Multicolor dress

6


Od doby, co jsem začala svůj šatník obohacovat barvami, jsem si nemohla odpustit ani tyto pestrobarevné šaty. Materiálem bych řekla, že se tolik do léta nehodí, ale na chladnější letní dny jsou určitě ideální. Dají se kombinovat s velkou škálou barev, například těmi, které již jsou na šatech nebo se mohou obohatit i neutrální béžovou, bílou či stříbrnou/zlatou. Meze se kladou minimálně. Na šatech se mi líbí jejich volný střih, který neobepíná postavu. Staly se hned mými oblíbenými, spolu s kabelkou v krásné, pastelově, modré barvě a béžovými lodičkami se šněrováním. Pro mě pohodlný a příjemný look.

Opět jsme vyrazili fotit s fotografem Jardou Berouškem, který si opravdu focení užívá a musím říct, že i já. Baví mě to, vyhovuje mi to a když si člověk u toho povídá a má nápady, jde všechno opravdu samo. Úplně nejvíc mě těší, jak se ke všemu staví. Možná by to některé i otravovalo - už jsem takové poznala - ale rychlost dodání fotografií se jen tak nevidí. Mám z toho velkou radost.

Celkově pro mě život nabírá spoustu dalších vln, kdy mi dává dost nových zkušeností. Poznávám nové lidi a to mě začíná bavit víc a víc. Když vypadnu z každodenního stereotypu, cítím se hned lépe. Mám pocit, že to zní opravdu zle, když je maminka raději kolikrát jinde než doma, ale já bych to mateřství bez toho nedala. Každý den se těším na to, až půjde do školky, pak do školy a vyroste a bude samostatný muž (můj chlapeček). Musím ale uznat, že při pomyšlení, že jednou odejde z domu, se mi slzami zalévají oči.
Všechno dobré má i své zlé stránky a těmi jsou taktéž i lidé. Každému něco vyhovuje a něco nevyhovuje, proto mi kritika nevadí, ale záleží na tom, jak ji kdo podá. Kdo se naštve, když mu kritici napíšou, co a kde je špatně? Skoro nikdo. Tohle je, podle mě, kritika, kterou téměř každý přijme, pokud není použito různých vulgárních výrazů, kdy člověk řekne jednou větou více nadávek, než já za celý život. Co si z toho asi tak má člověk odnést?!
Všechno zlé je zřejmě k něčemu dobré.


Foto: Jarda Beroušek 
Odkazy k některým kouskům najdete na konci článku ♥


Šaty: Shein / Kabelka: Shein / Náhrdelník: Ebay / Boty: Časnaboty / Náramky: SIX 

Vaše SAGI

6 komentářů:

 1. Ty šaty jsou vážně hezké, musím se po nich podívat! :) A nádherné doplňky ;)
  http://thereviewsforbooks.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát. Určitě podívej, dole na ně máš i odkaz ♥.

   Děkuji ještě jednou za tvůj komentář ♥

   Vymazat
 2. Ty šaty mají vážně krésné barvy i vzor! Moc se mi k nim líbí lodičky i kabelka, ale náhrdelník je na mě už trochu moc, přijde mi, že vzhledem k tomo vzoru a výstřihu až ke krku už by nemusel být. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc za tvůj komentář a musím uznat, že máš pravdu. Vůbec by tam být nemusel a já ti moc děkuji, že jsi mi to napsala. ♥

   Vymazat
 3. Šaty krásne a okrem toho, tebe sa úplne hodia :) tá kabelka a náhrdelník k tomu fakt pasujú

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.