15.07.16

Mom's diary #29 Friday

0


Poslední dobou se občas zapomenu, od doby co malý začal brát jistotu na běh po bytě si nepamatuji, kdy jsem si odpočinula. Doma to vypadá jako po výbuchu, přestávám mít pojem o čase a neustále se strachuji, že jsem zapomněla na něco, co je o den déle.

Poprvé musím dát za pravdu maminkám na mateřské, že toto opravdu není dovolená. První tři měsíce, co tři měsíce – vlastně do doby než začal lézt, takže do půl roka byla celkové rodičovská dovolená úplná paráda, pořád jsem přemýšlela o tom, proč si na to stěžují a proč jsou tak unavené. Pak jsem postupně začala chápat a teď jsem pevně rozhodnutá, že spánek pro nás ženy opravdu není vůbec důležitý, musím přiznat že bych někdy padla, spala a najednou by mě něco uhodilo do hlavy, ano Michálek - je akční dítě a když máte zavřené oči pokusí se je vydloubnout, pokud nevychází vypíchnutí očí přesune se ke kontrole nosních dírek -_- po kontrole zjistí, že stále dýchám a tak mi celý nos chytne a znemožní mi dýchání a ve chvilce kdy otevřu své zalepené oči se na mě usmívá, jako bych se probudila ve stejnou chvilku s ním. Je stále radostí vidět ho se usmívat, jen pociťuji čím dál větší únavu, která se u mě projevuje úplně ve všem.

Návštěva u doktorky, po kontrole a očkování malého jsme si chvilku povídali a pak mi poví, že bych ,měla více odpočívat, ale upřímně to nejde, doma je pak bordel jako v tanku a kdo má stále šlapat na rozházené lego po bytě. „Úklid počká, ale ty potřebuješ odpočinek“ - já vím, že potřebuji odpočinek, ale když si zrovna usmyslím, že si lehnu a zavřu oči začne se ten menší opět budit a tím můj odpočinek končí.


Ve čtvrtek proběhlo focení dalšího krásného miminka, mé vyčerpání stále pokračuje a na cestě za nimi mi hlava padala dolů a myslela jsem si, že si šlofíka dám i v tramvaji. Nicméně jsem vše zvládla a teď mě čeká spousta úprav – asi toho mám více než zvládnu, ale já si myslím, že toho zvládnu i více. Miminko s námi moc nespolupracovalo, ale řekla bych, že to i tak dopadlo skvěle a nebude mi dělat problém vybírat.

Dnes mě čekalo příjemné focení s Jardou v poli a už teď se těším na výsledné fotografie. Malý se nám zase začal budit velmi brzy ráno a tak doufám, že to na fotkách nebude moc znát. Hezké bylo spojit procházku s focením, malý byl aspoň v přírodě na procházce a manžel poznal jak focení probíhá, bylo to příjemné.

Abych nezapomněla, naskytla se mi možnost další spolupráce se stránkou www.gamiss.com, samozřejmě ještě vyřizujeme maličkosti, ale mám opravdu radost. Ani ve snu by mě nenapadlo, že budou spolupráce přibývat, nebo zda vůbec nějaká bude, svůj blog mám a stále budu mít, pro únik myšlenek a hlavně pro zábavu, dělá mi to radost, když se lidé ozvou i kdyby jen s dotazem ♥.

Chtěla bych Vás informovat o spolupracích, které stále probíhají a zatím na žádné straně nebyli ukončeny:

1. Dresslink – první kdo se ozval o spolupráci, slečna měla trpělivost a vše mi popsala o všem mě informovala a já jsem tak věděla, že budu ráda spolupracovat. Zda opravdu nakoupíte levné, hodně levné zboží. Mám odtud pár kousků a s dvěma nejsem až tak spokojená, nicméně za tu cenu i kdybych si to měla sama přešít.
2. Sol Theory – zde můžete využít slevu, při zadání kódu SAGI20
3. Susenka – krásné a retro věci a navíc jsou České výroby, což v dnešní době vidíte málokdy.
4. Gamiss – podobně jako jiné e-shopy se zde dá sehnat levné oblečení, věci do domácnosti a mnoho dalšího.


Vaše SAGI

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.