31.07.16

Midi skirt & memories

0


Vzpomínky jsou nádherná věc, celkově ať jsou vzpomínky smutné či šťastné mají určitý význam v našich životech. Častěji vzpomínám na ty šťastnější chvilky svého života, jelikož je jich více než těch smutných, naštěstí. Moc ráda vzpomínám například na cestu do Německa na koncert kapely An Cafe, ještě teď bych na ně vyrazila a zavzpomínala. Stále totiž lituji toho, že jsem nezískala jejich podpis.

Nebo první setkání s mým budoucím manželem, to bylo sice menší poznání, ale měsíce utíkali a my byli přátelé a najednou nás čekalo první “rande“, dennodenně jsme chodili ven na procházky a sednout si do trávy. Povídali jsme si a poznávali se. Školu jsme měli za sebou, zároveň žádné velké starosti. Jak čas plynul, láska rostla a tak přišla žádost o ruku, nikdy bych neřekla a nejspíš ani nikdo jiný, že najdu tak rychle svého prince. Jsem realista a tolik nevěřím na lásku do konce života, ale i když se víc než jen „napučím“, tak bych svého prince neměnila.

Život je opravdu krásný, když ho máme s kým strávit, manžel žádal o mojí ruku ještě u tatínka, ze kterého vypadlo „jen si jí vem“. Ano poslouchala jsem za dveřmi, jelikož jsem byla zvědavá. Všechno se seběhlo tak rychle, že jsme se občas báli, ale najednou v ten náš velký den TO všechno opadlo.

Já stála doma ve svém pokoji připravená ve svatebních šatech, jelikož ženich dorazil, dostala jsem jen „rozkaz“ abych počkala než si pro mě přijdou. Najednou jsem zaslechla tatínka svého nastávajícího, jak k nám vnáší tradici ze Slovenska, chtělo se mi plakat od radosti, že už je to tady. Přišla pro mě maminka, které se zasklili oči a řekla mi „pojď“. Měla jsem představu, jak za ním přijdu a budu se jen usmívat, no proběhlo to podobně, jen jsem se dvakrát zasekla se šaty mezi dveřmi. Muž se stále usmíval a já viděla kolik lidí u nás – tedy u rodičů bylo. Jak se tam vešlo tolik lidí je mi stále menší záhadou.

Čekal nás odjezd a já, která stála v malém prostoru s velkými šaty, no umíte si jistě představit jaký chaos vznikl, když nevěsta musí jít jako poslední. Po přeskákání, podlézání a hledání dvojice jsme se vyhrabali ven, cítila jsem se úplně úžasně. Tatínek mě stále vedl a já moc ráda kráčela vedle něho. Když jsme vyšli z vchodu, tak se na mě sesunuli všechny možné záblesky, tedy spíše ten pocit alá “celebrita“.

Chaos pokračoval i v autech, mezitím co moje maminka korigovala kdo s kým pojede a kdo jak pojede, tak já nastupovala se svojí svědkyní a tatínkem do auta. Nakonec s námi jela i moje skvělá kamarádka a spolubydlící z Liberce, která se mnou byla ještě den před svatbou a viděla jak na mě postupně leze stres. Všechna auta se rozjela (jelo 13 aut), za žádnou cenu to nešlo udržet, jelikož na červenou prostě jet nemůžeme, tak se při prvních semaforech začala naše kolona trhat. Zábavné na tom všem bylo, že jsem nakonec byla pomalu na místě jako první a tak jsme počkali opodál než projede ženich.

Vystupovat v šatech se závojem, který má tři a půl metru – vtipné. Můj manžel se nemohl dočkat, že mi šel i pomoct z auta, dokonce mi i otevřel dveře. Chudák ještě nevěděl, co ho čeká.

Před obřadem nám krásně zapršelo pro štěstí a na minutu přesně přestalo. Šťastný to den!

Kdybych se měla pořádně rozepsat o všem a nejen o svatbě bylo by to určitě na dlouhé vyprávění. Nicméně jsem si myslela, že prohodím pár vět a nakonec z toho vzniklo něco trochu delšího. V posledních větách na závěr bych ráda řekla, že si chystám – což je spíše pro maminky nebo těhulky, zhodnocení produktů pro miminka, které pro malého využívám, nebo jsme využívali. Některé dětské krémy používám i já a kolikrát bych řekla, že je to lepší jak ty, co se prodávají pro dospělé.

Tento outfit už mi leží v počítači pár dní. Parné letní dny a můj špatný odhad na počasí a prokleté sandálky, které jsem si po chůzi městem zničila a lepila vteřinovým lepidlem na lavičce našeho náměstí. To se stane snad jen mě! Tyto sandálky jsou sice na horké dny ideální a v botníku jsou už dva roky, ale bohužel jsem takové nemehlo, že nezvládli šílené uličky Plzně (a mojí chůzi).

Foto: Míša Hrachová


Top: Textile House / Sukně: Shein / Náhrdelník: Ebay / Náramek: I am / Boty: Botovo

Vaše SAGI

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.