13.07.16

Floral dress & sunglasses

2


Ještě před stěhováním jsem byla pevně rozhodnutá, hned jak budeme bydlet, začít běhat a tak jsem i udělala. Pondělní ráno, tedy mé vstávání v půl 6 moc zábavné nebylo, ještě jsem měla i zalepené oči a hledala boty na běhání a oblečení, jelikož jsem si ho večer nepřipravila. Po ranní hygieně a obléknutí jsem vyrazila na svůj první půl hodinový běh, upřímně nemám moc dobrou výdrž, ale snažila jsem se opravdu dost a stále trvám na svém, jen dnes ráno jsem byla na bruslích a v pátek opět běhání. Mrzí mě připomínky typu „proč to děláš?“, protože chci a chci si udržet kondici.

Ještě se vrátíme k pondělku, jelikož toho bylo více za tento den. Jsem moc ráda, že bydlíme to je první věc, mám obrovskou radost a hned jak budou hotové i nějaké drobnosti udělám možná i nějaké video a nebo aspoň fotky. To že celý den lítám za synem k tomu běhání, na to si asi budu muset zvyknout, ale musím uznat že mám stejně zlaté dítě a to v jeho samostatnosti. Odejde do pokojíčku a je schopný si tam sám v klidu hrát i hodiny, když mu chybím tak přijde a chce pochovat, nejde ho nemilovat i přes to, že občas je ho opravdu dost. Je náročné z něj nespustit oči už jen z důvodu, že není vše kompletní a tak na něj ještě stále kde, co může spadnout.

V úterý byl den o něco bláznivější. Nejen že se mi nic nedařilo, ale pokud mi někdo bude tvrdit, že je mateřská zábava, tak není. Milionkrát raději bych chodila do práce :D. Opravdu ve zkratce - ráno začalo jako obvykle, rozčílená vstávám z postele a manžel dál pospává a upřímně jsem naprosto alergická na větu „Jsem unavený, chodím co práce“, pod takovou větou si žena pomyslí, že ona doma jen leží a dítě taky. Jelikož po té větě, kterou muži tak rádi říkají z pocitu, že se doma manželka fláká, byla tak rozčílená, že jsem se musela zeptat, zda si uvědomuje, že jsem například také unavená, že bych občas potřebovala taky pospat pár minut navíc, ale posledně, když mě chtěl nechat vyspat, tak můj spánek netrval ani 5 minut a musela jsem vylézt z postele.

Vlastně od chvilky, co manžel odejde stále běhám po bytě a něco dělám, uklízím, vysávám, vytírám, opět vysávám, nestihla jsem vyprat – odloženo na zítra, vařím, peču – ano pečení, které se mi dnes vůbec nepovedlo, proč? Protože ve chvilce, kdy jsem měla do těsta přidat kypřící prášek mi dítě běhalo u rozehřáté trouby, někdo mi začal telefonovat a potom v tom všem jsem na to úplně zapomněla, vylila na plech a bylo. Po minutě mi došlo, že je pozdě. Pak nastal pro mě dost šokující okamžik. Psala jsem na papírky naše jména, abychom měli na schránku apod, najednou v jedné vteřině malý začal kašlat a já to neřešila, jelikož kašlík malinko měl celý dopoledne a promiňte mi ten výraz, ale vidět své dítě zvracet je hrozné :(. To jak plakal a dusil se tím, jak mu to nešlo, takový strach jsem měla, začala jsem volat tatínkovy, maminka měla zákazníky, tak jsem musela tatínkovi :D. Ten mě utěšoval, že se nic neděje (já vím, ale v tu chvilku jsem se fakt bála), odnesla jsem ho do koupelny sundala mu tam oblečení a osprchovala ho, jeho uplakané a smutné oči mi říkali, že ho to bolelo. Pár minut na to jsem měla opět šťastné dítě a dokonce jsem včas vytáhla i roládu, jen bohužel není tak dobrá jako, kdybych tam ten prášek přidala, tedy chuťově neutrpěla, ale vzhledově ano :D.

Zpráva pro muže, který mají ženy a děti, NIKDY neříkejte, že jste unavený, protože nevíte jaký to je za celý den s dítětem doma. :D

Aby to nevypadlo, že mám muže lenocha, tak to takhle určitě není. Já chápu, že chodí do práce, ale měl by si uvědomit to, že i já jsem unavená a to že malý usne je pro mě příležitost abych uklidila a ne si lehla a flákala se, to by pak byt vypadal katastrofálně. Jsem moc ráda za to jakého muže mám, miluje nás a malého i rád pohlídá, když chci mít chvilky pro sebe a za to jsem mu opravdu vděčná. Málokterý muž hlídá vlastní dítě i více jak hodinu, někdy i celý den apod. Takže můj manžel mě sice nejednou a nemálo rozčílí, ale nevyměnila bych ho ani v nejtěžších chvílích.

Ještě naposledy k pondělku, kdy bylo krásné slunečné počasí ♥. Vyrazila jsem s kamarádkou na chvilku ven a upřímně, jsem opravdu celkem výbušná povaha a tak po zjištění, že je v kontaktu s *sprosté slovo* a zase s ním je byla mírně naštvaná. Nu kdyby se ten člověk choval aspoň normálně a nerozkazoval kdy a s kým má být a co jí musí stačit apod.. No hrůza, já bych s člověkem, který mně zakazuje vidět své kamarádky kdy chci nebyla, protože jsou takové vztahy na nic a nikam nespějí. Nevím no podle mého jsou takové vztahy opravdu šílené, jelikož mluvit o tom, že s tím člověkem být nechce a pak chce a pak zase nechce, no asi to dále nebudu rozebírat.

Klárka je hodná holka, ale na toto je opravdu hloupá a musela jsem to napsat i když to normálně nedělám.

Také byla moc ochotná a v pondělí mi udělala pár fotografií na místě, které jsme spolu objevili již dopoledne minulý týden, jelikož měla volné dny, bylo super se vidět. Také jsem si říkala, že tu dlouho žádný outfitový článek nebyl a tak bylo na čase na tom také zapracovat.

Šatičky s tulipánovou sukní, která krásně drží tvar mi přijdou naprosto super na léto, i když preferuji více volnější šaty na léto, tak tyto jsem si musela vychutnat víckrát než jednou. Poprvé jsem je na sobě měla na festivalu s květovanou čelenkou a nejeden člověk zavadil pohledem. Poté otázky proč mám takovou čelenku, byli myslím mimo, jelikož kdyby se mi nelíbilo jí nosit, tak jí ani na sobě nemám :D. Ale zpátky z pondělku, využila jsem totiž nových brýlí, které mám z dresslink a jsem z nich unesená, upřímně víc než z kabátku a šatů. K tomu se vyjádřím příště.

Brýle dorazili nepoškozené, zabalené do oblečení, až jsem si myslela, že tam nejsou. Bála jsem se, že dorazí poškozené a poškrábané a oni jsou fakt parádní, tedy mrzí mě, že nejsou zrcadlové, ale to ani na fotkách nebyli a na některém světle hazí různé barvy a odlesky, někdy mě vidí a někdy ne :D.

Sandálky, které jsem si hned oblíbila, když dorazili domů ♥ dají se nosit ke všemu a nemusím se bát, že "šlápnu vedle". A v létě naprosto ideální obuv. Doplněno růžovou kabelkou a bílými náušnicemi.


Šaty: Shein / Brýle: Dresslink / Kabelka: Shein / Náušnice: eBay / Boty: Časnaboty

Vaše SAGI

2 komentáře:

  1. Odpovědi
    1. Též se mi na první pohled moc líbila a navíc je za skvělou cenu :) určitě oživí a potěší ♥

      Děkuji mockrát za komentář ♥

      Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.