26.06.16

Yellow dress

4


Když jsme se byli v pátek podívat do nově zrekonstruovaného parku, nečekala jsem, že se budu rozpouštět jako zmrzlina, tedy spíše mít ten pocit. Nakonec jsem se aspoň utvrdila v tom, že mám kvalitní kosmetiku a nevypadám jako bych plakala :D. Znáte to, když je takové teplo, že by jste si sundali i kůži, ale já jsem ráda za teplo. Když krásně svítí sluníčko a dopadá na samotné město, parky apod.. V tyto dny člověk nedokáže být ani unavený či smutný, tedy aspoň já to tak mám.

Po příchodu do zmiňovaného parku, který až na pár věcí vůbec nevypadá jako rekonstruovaný - vypadá i tak moc pěkně a tak jsme tam vytvořili i pár fotografií. Jak jinak než barevně, v létě se snažím černé vyvarovat, jelikož chci více sluníčko odrážet, než ho k sobě lákat. Zvolila jsem si krásné žluté šatičky, které mi úplně neobepínají postavu, jelikož mám žlutou barvu moc ráda, tak nejen střihem, ale i barvou se stali jedny z mých nejoblíbenějších. Upřímně mě překvapil i moc příjemný materiál, šaty jsem si musela trochu zabrat v pase, jelikož mé široké boky a "velký" zadek mi dělali opravdu nelichotivou postavu. Někdy se za ty boky musím proklínat, ale vše se napraví běháním. K šatičkám jsem zvolila růžovou kabelku a tělové lodičky se šněrováním, které jsem zatím jako jediné lodičky nezabalila k ostatním botičkám. Dlouhý náhrdelník a výrazné náušnice, které mi prostě k tomu všemu i k počasí tak pěkně padli, jen moje vlasy většinu náušnic vždy zakryjí.

Fotila Klárka, která se mnou trávila takto horké počasí ráda a dokonce si na mě vzala a vyzkoušela odrazku, která musím uznat má svojí zásluhu na povedených fotkách. Samozřejmě největší zásluhu má Klárka, která vždy ví jaký úhel pohledu, co a jak dělat apod.

Odkazy k některým kouskům najdete na konci článku. ♥ 


Brýle: Primark / Šaty: Shein / Kabelka: Shein / Boty: Časnaboty / Náušnice: SIX / Náhrdelník: I am 

Vaše SAGI ♥

4 komentáře:

 1. That yellow dress is such a great piece to have in your wardrobe!

  http://karolinakz.blogspot.lt/
  Karolina Žalaitė

  OdpovědětVymazat
 2. Ty šaty jsou vážně krásné a moc se mi líbí šněrování na botách, všechna čest že jsi v nich zvládla i procházku v parku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♥ , ale tyhle boty jsou opravdu hodně pohodlné, tedy jsou to takové ty, ve kterých bych dokázala i běhat či chodit po celém městě kostičky nekostičky.

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.