22.06.16

Skirt "Egypt" & Necklace DL

4


Každou chvilku myšlenkami jinde, jednou nohou v klidu, druhou ve stresu ze stěhování a všeho okolo. 
Nedávno jsem jela venčit našeho pejska, který bydlí u rodičů a opravdu mě velice potěšili holčičky, které si ve svých cca 11 letech stále hráli venku, velmi mě to potěšilo, že někde je svět stále normální. Naopak vždy tu máme děti, který si své buď vyřvou nebo na rovinu poví, že udělají to, co chtějí pokud jim nebude povoleno. Nuž já se tedy s tímto chováním dětí moc neztotožňuji a mrzí mi, že občas rodiče nemají hlavní slovo, protože by jim dítě udělalo scénu. Na jednu stranu chápu, že je lepší povolit, než nechat dítě plakat, ale ustupovat pokaždé vede akorát k tomu, mít doma nevychované dítě, které se pak ničemu moc nenaučí. 

Jela jsem s malým na poštu, tentokrát o pár dní dříve. Po cestě se vždy dívám ven a pozoruji všechno okolo mě, přemýšlím a pociťuji nostalgii jako vždy, prostě ráda vzpomínám na dětství. Když jsem si vše vyřídila, jelikož opět pošta udělala chybu a já jezdila zbytečně, ale až tak mi to nevadí, mám toto sídliště ráda a těším se na návrat, jela jsem zpátky domů. Nicméně, při příjezdu autobusu jsem klasicky nastoupila, když se malý narodil muž věřil tomu, že nás budou lidé pouštět, když vidí kočárek - vtipné, já mu to říkala a tak jsem zvyklá nastupovat skoro mezi posledními, občas se najdou lidé a k mému překvapení ještě mladí, kteří jsou rozumnější a pustí, to mě vždy potěší. 
Zpátky k tomu, co jsem chtěla psát, po chvilce kdy už autobus jel, jsem zaslechla holčičku, jak říká své mamince na rovinu, že pokud jí nepustí, tak jí začne brečet - opravdu můj překvapený výraz nejspíše stál za to, jelikož jsem to slyšela poprvé. Maminka jí to ze začátku nedovolila, tak jí to holčička stále opakovala, že bude řvát, tak maminka povolila a holčička přiběhla před kočárek a koukala stále na malého. Mě nevadí, když se mi koukají ostatní na syna a sem tam poví i pěkných pár slov. Holčička se dívala i na mě a povídala mamince, že chce jednou mít taky tak dlouhé vlásky, tak jsem se na ní usmála. Kdyby nesáhla v jednu chvilku do kočárku, tak bych myslím vypadala i příjemněji (pro holčičku), ale do cizích kočárků se nesahá, prostě to je jako by narušil někdo mojí osobní zónu, takže jsem jí pověděla, že se to nesmí, maminka se na mě poté, co jsem řekla, že se to nesmí nedívala moc příjemně. Já se nebojím říct, co se může a co ne, je to mé dítě a já si ho opravdu hlídám, ty lidi jsem neznala a nejsem moc důvěřivá i když jde o děti. Člověk neví kde a v čem ostatní žijí, nikoho neodsuzuji, pouze chráním svého syna.

Rozepsala jsem se více, než jsem chtěla, ale vždy to jde hezky samo od sebe, když v uších máte pouze hudbu a spící dítě v pokojíčku. 

V sobotu jsme měli zmiňovanou svatbu a v neděli jsem vyrazila s kamarádkou ven, den jsme si opravdu užili ač jsme se stále vyhýbali bouřce a dešti. Vždy jsme někam jeli a tam pršelo, tak jsme přejeli a tam také pršelo, až jsme narazili na moc pěkné místečko, kde jsme nafotili pár fotek, za které moc děkuji ♥. Je skvělé mít si s kým promluvit, smích je zdraví a prodlužuje život, takže budu nejspíše nesmrtelná, ale mám pocit, že takto to nefunguje :D. Smutek a stres zase zkracují, tak se to vyrovná. Nás za pár dní čeká stěhování, nemohu se už dočkat, až to všechno bude konečně za mnou ♥. Nový život.

Strašně moc jsem si oblíbila sukně, které jsou něčím zajímavé, ač můj nejoblíbenější střih sukně bude vždy áčková, upnuté mi zde též nechybí, hlavně ať jsou dlouhé a moje spokojenost bude maximální. Když mi přišla byla jsem opravdu nadšená hlavně z toho, jak pěkně mi sedí v pase, přes to moje široké boky a "velký" zadek se to více natáhne, ale tak jsem ženská a bez křivek bych byla jak chlapec :D, když už nemám ty prsa. Sukně mi připomíná hodně Egypt, tedy celkově na mě opravdu tak působí, když jsem řekla jednou egyptská, tak hned vím o kterou se jedná. Úplně mi k této sukni padl zmiňovaný náhrdelník z dresslink, který ač má své chyby, tak k této sukni mi úplně padl. Obyčejné tílko, kterých mám dokonce více než černých, což mě překvapilo, ale určitě jsem tuto sukni nechtěla "zabít" jen černou, nakonec jsem zvolila lodičky v "nude" barvičce a byla jsem spokojená. Konečně už jsem si tyto lodičky vychodila ♥, takže tento den se mi v nich chodilo pohádkově ♥.

Fotografie od Klárky


Top: Orsay / Sukně: Shein / Náhrdelník: Dresslink / Náušnice: SIX / Náramek a kabelka: Vinted / Boty: Botovo

Vaše SAGI

4 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.