24.06.16

Strips & Red skirt

2


Miluji mít chvilku, kdy nasadím sluchátka a s hudbou v uších mi plynou zároveň myšlenky. Vždy mě napadá spousta myšlenek spousta věcí, které bych chtěla psát, ale zároveň mám na všechno tolik otázek, na které bych ráda znala odpověď. Stále mám své sny, své krásné představy o životě, věřím tomu. Vím, že se jednou vše úplně obrátí a vše bude pouze a jen dobré s občasnými skraty, které k životu patří.

Čím dál častěji zjišťuji, jak léto působí na lidi pozitivně, vlastně celkově nás počasí velmi ovlivňuje, tedy záleží hlavně na člověku, zda se nechá strhnout spolu se všemi. V myšlenkách toho mám tolik, že nevím, co dříve psát, myslím na práci a jak moc se chci vrátit, ale zároveň mít čas na syna a manžela, do toho bych ráda šila různé návrhy a pro přátele. Škoda, že čas letí tak moc rychle a člověk za den nemůže stihnout úplně všechno, někdy bych potřebovala čas zastavit, tak abych mohla být v pohybu jen já a dělat co potřebuji a zároveň mít chvilku klidu.

Doma se mi válejí šicí stroje a přijde mi, že na svůj koníček mám stále méně času. Proč jsem se vyučila krejčí, když na to teď nemám ani chvilku čas? Miluji to! Proč? Něco tvořit je tak krásné a vidět, že něco vámi vyrobené někomu tak krásně sedí a sluší, to je úžasný pocit. Věřím, že v novém bytě s novými možnostmi s rodinou na blízku budu moci najít ten svůj čas o samotě, nebo jen já a šicí stroj, látky, nitě, jehly a špendlíky – vlastně vše co k mé vášni patří. Tvoření je to, co mě přivedlo ke všemu, mám doma spoustu kousků ať už předělaných, mnou šitých či úplně přešívaných a bez toho bych nejspíše neměla ani polovinu věcí, které mám teď. Jsem na sebe opravdu pyšná, že toto umím, jen bych chtěla více času na to se své vášni poddat a jen a jen šít.

Řekla bych, že jsem trochu podivín, ale kdyby jste mě viděli v galanterii mezi látkami. Látky jsou krásné, ale drahé! V galanterii se cítím tak, že kdybych měla v ruce šicí stroj ušila bych ze všech látek nějaký originální model. Když narazím na látku, která je jemná a při nošení máte pocit, že nosíte pírko z takových bych šila různé letní šaty, které by krásně vláli při příjemném letním vánku ♥. Naopak pevnější látky bych využívala na podzim a zimu, kdy chceme aby nám nic nelétalo a drželo tam kde má, udržovalo nás v teple a pohodlí.

Myslím, že jsem toho opět napsala více než dost, ale když člověk píše o vášni a do toho má sluchátka s hudbou, která mu dodává pocit chvilkové samoty, jde to samo.

Když jsme se ve středu s manželem vydali na procházku se synem zvolila jsem svůj oblíbený a pohodlný outfit. Jakožto milovnice sukní, ať už jakýchkoliv si tato červená u mě získala své místo. Pokud chci být vidět, vždy si zvolím červenou, tentokrát v kombinaci s proužkovaným tričkem, neutrálními balerínkami a modrou kabelkou. Na krk jsem zvolila jeden z mých náhrdelníků, který i v bílé barvě nezklame – zároveň se mi hodil k novému pásku a náušnice jsem zvolila červené pírka, které se mi tady tak dlouho váleli, až jsem je musela vytáhnout na světlo světa. Pohodlí při procházkách s kočárkem je pro mě důležité a pokud nemám zrovna tenisky či lodičky, tak si volím balerínky. Za fotky děkuji všemu úžasnému muži, který chudák se mnou bude trpět ještě spoustu let ♥. Láska je krásná ♥.


Top: Primark / Sukně: Shein / Pásek: Shein / Kabelka: H&M / Náušnice: SIX / Náhrdelník: Handmade / Balerínky: Tržnice

Vaše SAGI

2 komentáře:

  1. To je vážně krásná a klasická kombinace <3

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuji ♥ ráda to nosím se synem na procházkách mám v tom velké pohodlí ♥

      Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.