15.06.16

Continuation of Dresslink.com

0


Krásný den přeji.
Vzhledem k tomu, že jsem byla spokojená s věcmi z Dresslink.com rozhodla jsem se, že s tímto budu pokračovat, jelikož nakoupit levně a vzhledem k ceně "kvalitně" je přeci důležité. Abych upozornila proč kvalitu přidávám vzhledem k ceně, jelikož nemůžeme očekávat od věcí za dvě stovky, že budou kvalitní jako například několikanásobně dražší. Jelikož jsem na toto háklivá, dívám se nejdříve na cenu a poté soudím kvalitu, která by měla být přibližná k ceně.

Kdybych si koupila například něco za dejme tomu 1000,- předpokládala bych kvalitu o dost lepší, žádné nitky navíc, kvalitnější materiál. Musím uznat, že nejsem spokojená s náhrdelníkem, který mi z dresslink přišel, jelikož se celý pořád přetáčel a nedržel jak měl a tak jsem si s ním více pohrála a je vše jak má. Nicméně za tu cenu jsem nepředpokládala drahokamy. Vzhledově (na dálku) vypadá ovšem pěkně, dokonce už jsem si našla kombinaci k náhrdelníku a těším se, až budu bez malého a vyrazím opět v lodičkách.

Maxi košili najdete ZDE, náhrdelník u kterého jsem až tak velký úsměv neměla najdete ZDE.

Teď bych ještě chtěla upozornit na akci, kdy má Dresslink slevy na proužkované zboží až 85%, takže neváhejte a určitě se podívejte na tuto akci, jelikož i já jsem si tam vybrala něco, co by dokonce (podle rozměrů) mělo sedět na mojí zvláštní postavu.

Odkaz k celé akci ZDE


Teď bych se ráda dostala tedy k mému novému výběru z kterého se opravdu těším, jelikož je dodací doba trochu delší, řekla jsem si, že si rovnou objednám něco na chladnější večery a na podzimní dny.

Nejdříve bych začala s proužkami, když tady máme tak pěknou akci, nedalo by mi se nepodělit podle mého o super kousek, jde o krásné letní šatičky. Proužky mám ráda, takže na léto mi přijdou úplně ideální.
Sami se na ně můžete podívat ZDE.

Zdroj: dresslink.com

Sezónní Trench coat, tedy akorát na jaro/podzim úplně ideální, tedy i na chladnější letní večery, jelikož by jeho délka měla končit u kolen, tak se tomu pokusím též věřit a určitě nebudu zklamaná, kdyby byl i delší. Nicméně to byla jasná volba.
Trench coat najdete ZDE.

Zdroj: dresslink.com

A nakonec něco, co krásně zdobí obličej a zároveň chrání naše oči. A jelikož jsem si tento rok chtěla jedny koupit, rozhodla jsem se, že využiji levnější nabídku a vyzkouším tyto.
Najdete je ZDE.

Zdroj: dresslink.com

Doufám, že i vy vyberete nějaké pěkné kousky a za tu cenu nebudete litovat. Nepočítejte s něčím velkým, ale dívejte se na rozměry, které mi pomáhají vždy s výběrem, jelikož jsem si minule vzala o velikost větší a plavu v tom, rozhodla jsem se risknout tu svojí velikost a rozměry. 

Vaše SAGI

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.