19.06.16

Mom's diary #26

2


Láska je nádherná, když se lidé milují a chtějí si to dát najevo veřejně, tak se zasnoubí a udělá se krásná svatba. Den který patří pouze onomu páru, který mezi všemi září díky krásné nevěstě v bílých šatech. Žádná žena v tyto dny není krásnější, samozřejmě každý muž vidí jen tu svojí vyvolenou jako tu nejkrásnější, ale pamatuji si svůj den "D", kdy jsem na sebe přitáhla tolik pozornosti a tolik krásných slov a výraz mého muže, když mě uviděl (asi chtěl utíkat, ale přes velké šaty nebylo úniku).

V sobotu jsme navštívili svatbu mé švagrové, zda byla krásná? No to byla, měli krásnou sladěnou svatbu. Na svatbě jsem byla samozřejmě jako host, ale také jako "fotografka", abych jim udělala na tento den památku. Švagrová byla kdysi na mé svatbě též jako host a nafotila nám krásné fotky, takže jsme si to takto pěkně oplatili ♥. Měla jsem radost, když jsem viděla, jak jsou šťastní.
Líbilo se mi, když jsme novomanželům přáli a můj muž prohlásil jakousi větu, že ho nečeká nic dobrého (není to ta věta, bylo to pouze v tomto smyslu), když jsem z poza fotoaparátu vykoukla, tak se zasmál (já mu dám toto říkat, to si ještě vypije) :D. Ale opravdu hezký byl proslov svědka ženicha, který započal celou hostinu opravdu příjemně.

Říká se, že muž má v životě zasadit strom, postavit dům a zplodit syna, žena musí strom zalévat, uklízet dům a starat se o.... No myslím, že to každý známe :D. Vždy když slyším tuto větu, vyložím si jí nejspíše úplně jinak, tedy spíše jak jí já chápat chci, ale důležité je, že význam je stále stejný.

Jsem vdaná a šťastná, že mám rodinu. Neříkám, že je každý den procházka růžovým sadem, protože to opravdu není a byla by i nuda, kdyby člověk měl jen dobré dny, ale sám o sobě je život nádherný. Když slyšíte opakovaně na obřadech oddávajícího s těmi milými slovy, mělo by si hodně lidí uvědomit do čeho jde než se rozhodnou jít společnou cestou. Manželství je náročné, ale všechno je o trpělivosti a odpouštění, o tom jak je krásné vzpomínat a mnoho dalšího. Zda mi leze občas můj muž na nervy? Samozřejmě :D, ale já jemu určitě také a určitě ve stejné míře (možná větší).

A ještě by to nebylo ono abych něco nenapsala o svém špuntovy, který vůbec netušil co se děje. Byla jsem ráda, že se vůbec vyspal, ale ještě radši jsem byla, že jsem poznala další část rodiny ze Slovenska ♥. A jejich radost mě velice těšila, jsou to zlatí lidé a já jsem ráda, že jsem se konečně dočkala (než mě muž vezme na Slovensko, tak si ještě počkám).

Přikládám náš "pracovní" den, kdy jsme se ulili a chvilku vyfotili taky sebe, když syn spinkal. Boty mé pracovní nasazení nepřežili, nicméně na běhání byli fakt super. :D


Vaše SAGI

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.