05.06.16

Mom's diary #24

0


Být matkou je někdy k zbláznění. Každý den chodit, běhat, mluvit, šišlat, ano občas se cítím jako bych nebyla z této planety. Poslouchat pak celý den volání na tátu nebo dědu, občas i babi nebo tetu, ale záhadně se mu nechce říkat máma. Nejspíše je se mnou tak moc, že nemá potřebu volat na mámu :D, hlavně že má potřebu mi neustále trhat vlasy.

Stále mám v myšlenkách spousty nesrovnalostí a to hlavně v tom, jak se člověk jako já mohl stát matkou. Tedy po tom co poslouchám, že to nezvládám s jedním dítětem, co nastane až budu mít dvě, zajímalo by mě, zda někoho napadlo, že druhé dítě (zatím) jednoduše nechci, ač se to nečte moc hezky, já vím nejlépe jak jsme na tom a jak jsem na tom já sama. Představa mít dvě děti je sice krásná, ale já už nechci být těhotná, to období pro mě nebylo úplně příjemné. Nicméně jsem mladá a času mám dost, pro mě je důležité, že mám svého vysněného syna ♥, který je hlavně zdraví a to je vše, co ke štěstí potřebuji.

Když se vrátím k tomu mému malému štěstíčku, který už má tendenci se mi vysmekávat z ruky a pokouší se o útěk. V noci padám únavou do matrace a jsem ráda, že jsem ráda, občas u mě v noci syn spinká a musím uznat, že je to občas opravdu příjemné. Zda dítě mohu rozmazlit láskou? Pokud je láska rozmazlování, které mě nestojí finance budu své dítě moc ráda takto rozmazlovat celý život, dokud on bude rád v mé přítomnosti. Protože i přes tu nesmírnou bolest, kterou přináší porod mi takto malý človíček vytvořil lepší život, lepší pohled na svět a také zjištění, jaký je strach o vlastní dítě. Díky malému jsem na sobě začala pracovat jako nikdy předtím, mrzí mě jen to, že mé zlé období musel pociťovat i on.

Štěstí člověk pozná, až když v něj začne věřit. Já se nehodlám schovávat, ale chci ukázat kolik toho ve mně je, chci aby můj syn byl hrdý na to jaké má rodiče. Já sama na sebe chci být hrdá! Někdy bych křičela do nebe, proč není život jednoduchý, ale nakonec si uvědomím, že kdyby život měl být jednoduchý - nestál by za to!


Vaše SAGI

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.