08.06.16

Blue & yellow

6


Nejeden deštivý den nás již v červenci navštívil.
Na létě miluji déšť, bouřky a to teplo, které při nich člověk cítí, to jak člověk ze sebe smývá různé pocity. Vzpomínám si jak jsem v létě sedávala u rodičů na balkóně a vždy při bouřce jsme si povídali, bylo to krásné. Rodiče mi dali něco, co já chci předat i svému synovi, chci aby věděl, že se mi může svěřit i když vím, že se vždy nesvěří. Chci aby věděl, že budu při jeho boku stát dokud budu moci a poté s ním budu dlouho i v myšlenkách.

V pondělí jsem po dlouho době vyrazila s kamarádkou, která byla ochotná pro mě udělat pár fotek a tím se podílet na mém blogu a za to jí moc děkuji. Klárka je v tomto ohledu celkem nová, ale na první pokus se jí fotky povedli, hlavně na stížené podmínky deště, které přestávali až když jsme
se téměř loučili. Naštěstí jsme nakonec stihli fotit i mimo podchod, kde jsme byli ukryté. 

Netuším co mám vždy za parádní štěstí, že když mám na sobě bílé kalhoty, tak prší. Tento outfit je mi opravdu pohodlný a ke kočárku místo lodiček zvolím tělové balerýnky. Když jsem ho měla na sobě poprvé, též mi déšť nedopřál mít krásně bílé kalhoty. 

Krásné žluté tílko a kalhoty jsem nakoupila v Primarku, byla to jasná volba, jelikož žluté mám ve svém šatníku opravdu málo (zatím), musela jsem doplnit pro svojí spokojenost, bílé kalhoty, které jsem se rozhodla koupit až tam, protože dají se sehnat u nás, ale já jsem si raději počkala, přeci jen co kdyby byli levnější :D. Blazer, který už doprovází nejeden můj outfit, ve kterém se vždy cítím skvěle, říkala jsem si, že v tom sekáči na mě čekal. Nakonec kabelka z F&F, která přidala další barvičku a lodičky, které jsou od chvilky co je mám srdcové a rozzáří nejeden outfit.

Děkuji Klárce a i vy se můžete podívat na pár fotografií od ní.Top, kalhoty: Primark / Blejzr: Textile House / Pásek: Oodji / Kabelka: F&F / Boty: Botovo.cz / Náramky: SIX / Náhrdelník: Handmade

Vaše SAGI

6 komentářů:

Děkuji za Vaše komentáře.