06.06.16

Lace & Midi skirt

4


Krajka, která je dobře zvolená a krásně dělaná, působí luxusně. Často při vybíraní krajkovaných věcí přemýšlím, jak bude vypadat celkově, z pěkné krajky vyzařuje ženskost a ještě více na ženě, která jí ví nosit. Krajka dokáže být nejen luxusní, ale v opačném případě může působit dost vulgárně až lacině, proto radím s krajkou být vždy opatrní. Nejlépe nepřehánět, pokud si člověk není úplně jistý.

V jednoduchosti je vždy krása o tom se nedá spekulovat, vlastním doma nejedny krajkové šaty, které tedy již po stěhování projdou očistou, aby mohli nové kousky zase přibývat. 

Když jsem si koupila na shein.com tyto šaty byla jsem malinko zklamaná z jejich krajky, tím nemyslím na pohled, ale spíše na kůži, totiž v oblasti zad kde je zip to lehce škrábe, nic co by se nedalo vydržet. Nicméně to nemění nic na tom, že bych si chtěla koupit i červené, tedy pokud najdu modré, tak nejspíše vyhrají modré. V tomto outfitu jsem šaty schovala částečně pod sukni, což u mě není už novinka, dělám tyto kompromisy ráda. Sukně, která je též ze stejného e-shopu je moje oblíbená, hlavně mi sedí v pase oproti červené a tak se mi lépe nosí k čemukoliv. 
Vynechala jsem tentokrát šperk na krku, jelikož jsem zvolila dost výrazný pásek. Doplnila růžovou kabelkou, decentní bižuterií a na nohy krásné a stále milované sandálky. 

Včera jsem byla domluvená s jednou paní, která mi měla pomáhat s focením pro blog, ale bohužel včera na to nebyl moc šťastný den, už jen kvůli mému omezení, tak doufám a věřím, že příště už to vyjde. Nicméně jsem do toho navlékla svého muže, který je tak úžasný, že při naší krátké procházce se mnou udělal pár fotek, za což jsem mu vděčná ♥. 

A jak nosíte krajku vy? ♥


Top(Šaty): shein.com / Pásek: ebay / Sukně: shein.com / Kabelka: F&F / Sandálky: botovo.cz / Náramek: Claire's / Náušnice: SIX 

Vaše SAGI

4 komentáře:

 1. Sukňa je veľmi pekná, skvelé ladí s topánočkami ♥

  OdpovědětVymazat
 2. Odpovědi
  1. Ony to nejsou šaty tedy to, co mám jako top jsou šaty a na tom mám sukni, tak jestli to myslíš takto.

   Ale samozřejmě děkuji ♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.