12.06.16

Red maxi shirt

6


Dnes, zítra a po pravdě řečeno denně potkáváme spoustu lidí a spoustu jiných tváří, některé již poznáváme, ale stále jich více je pro nás nových. Nikdy mě však nepřestane udivovat určitý typ lidí, kteří odsuzují druhé jen proto, že vybočují z davu a mrzí mě, že na mě občas lidé upřeně koukají a přemýšlejí zda jsem místní a při rozhovorech s manželem (po telefonu) ještě zjistí, že jsem matkou, člověk si říká jestli nejsem chodící pohroma. Mladá maminka pro některé stále nepřijatelná, ale já jsem ráda sama sebou.

Po dlouhé době mě čekalo odreagování a tento den jsem si maximálně užila i přes vše, co jsem ten den o sobě zaslechla jsem se musela usmívat. Čím dál více se těším na stěhování, jelikož sídliště kde jsem vyrůstala ve mě nechává spousty vzpomínek ať už dobrých či zlých, tak se změnilo neuvěřitelně k lepšímu, přibývá tam spousty zeleně, nedaleko máme i lesík a dokonce budu mít kam chodit běhat či bruslit. Mé nadšení stoupá den ode dne a už aby se měsíc přehoupl na svojí druhou polovinu.

Ale to jsem zase odbočila. Když chci být opravdu vidět, vždy si vyberu něco červeného, cítím se v červené barvě velmi sebevědomě a hlavně v tomto outfitu velice pohodlně.
Když mi dorazila tato maxi košile (najdete ZDE), byla jsem uchvácená její barvou, která je opravdu hodně sytá a větším překvapení bylo, že byla opravdu dlouhá a seděla na rozměry, kterým po několika zkušeností objednávek z Číny nedůvěřovala a tak doma mám o velikost větší. Naštěstí jde stáhnout páskem a není to ani tolik znát (i když některá má "výbava" chybí).  A jelikož jsme měli celkem chladné počasí, které se dalo vydržet s i bez bundičky zvolila jsem si tenisky - ano opět mé oblíbené stříbrné tenisky ♥. A neváhala jsem si vzít k tomu černé kalhoty do pasu, které stále najdete v prodejnách F&F a jsou neuvěřitelně pohodlné. Klasické tílko do tepla i do zimy a malou kabelkou vše doplněno i s náramkem a hodinkami. 

Fotila Klárka, které moc děkuji za skvělé odreagování a fotografie ♥.Maxi košile: Dresslink / Top: H&M / Kalhoty: F&F / Boty: casnaboty / Kabelka: Shein / Náramek: Primark / Náušnice: I am / Řetízek s přívěškem: od manžela ♥

Vaše SAGI

6 komentářů:

 1. Ta košile je úžasná a moc ti sluší!

  OdpovědětVymazat
 2. opustiť pôvodny domov je tažke,našla som sa vtom.Outfit skvely,červená ti pristane :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu, já jsem ráda, že bydlíme na původním sídlišti a prozatím se toho nechci vzdát, přeci jen mám vše dostupné ♡. Děkuji ti mockrát ♡♡♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.