13.05.16

Wish list - Dresslink

2


Ti co sledují můj instagram vědí, že se mi před pár dny naskytla možnost spolupráce a ač jsem svůj blog nestavěla nikdy na tom, že budu mít nějakou spolupráci, ale byla to pro mě zábava psát články. Vždy se svým čtenářům vypíši, aby mě aspoň trochu poznali. 

Od pondělí jsem plánovala, psaní článků, ráda bych měla svůj systém v přidávání článků, ale bohužel tento týden jsem ulítaná a neměla jsem ani chvilku čas si sednou a něco napsat. Tedy upřímně, když jsem něco chtěla napsat z toho dne - úplně se mi to vykouřilo z hlavy. Teď bych ráda napsala svůj wish list z Dresslink, upřímně jsem byla zaskočená, když jsem otevřela svůj mail a viděla nabídku spolupráce. Po zjištění několika informací jsem do toho šla a jsem za to ráda, každá nová věc v životě je důležitá ať je malá nebo velká, ať je dobrá nebo zlá.

Na tuto stránku jsem narazila již dříve, vybírala jsem si, ale pak z toho sešlo. Nakonec jsem tuto stránku jen navštěvovala jelikož jsem měla strach si objednat ze stránky, kterou moc dobře neznám. Teď mám možnost ověřit si kvalitu nabízeného zboží, které je opravdu za pár korun, některé dražší, což se dá pochopit. Samozřejmě pro mě bude ctí se s Vámi podělit a nepředhazovat zboží, které není úplně ideální. 

Na stránce jsem si už udělala celkem dlouhý Wish list, ale mezi mé první objednané patří maxi košile a šperk. Pro začátek dobrá volba, člověk se musí nejdříve rozkoukat :D.


Maxi košile je opravdu můj vysněný kousek, jelikož tam nestojí tolik rozhodla jsem se si ho objednat. Nabízejí ji hned v pěti barvách a klidně bych časem chtěla mít všechny, zatím jsem si vybrala červenou, jelikož potřebuji i červenou barvičku z mě v šatníku hodně rozšířit. Pokud by jste si chtěli tuto košili objednat najdete ji ZDE

Proč náhrdelník?! Dlouho jsem si žádný doplňky nekoupila, stále kupuji boty, oblečení a další jiné hodně podstatné věci :D. Rozhodla jsem se udělat si radost i v podobě jednoduchého náhrdelníku, jelikož v jednoduchosti je krása, tak jistě udělá i u mě parádu. Samozřejmě pokud by jste si tento náhrdelník chtěli koupit najdete ho ZDE

Nebojím se psát svůj názor a rozhodně nebudu své fanoušky tahat za nos, pokud se mi něco nelíbí vždy to řeknu a naopak i ráda pochválím, když se mi to líbí. Děkuji i za maličkosti ♥.

Vaše SAGI

2 komentáře:

 1. I like Dresslink!
  I click links :)

  I hope that you visit my blog too and maybe follow: SPIKED-SOUL.BLOGSPOT.COM :)
  And please click this link: choies.com/product/monochrome-stripe-print-lined-chiffon-palazzo-pants_p66885?cid=6460jesspai THANK YOU :)
  Have a nice day!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Thank you so much :) I like to look at your blog.

   Have a nice day!

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.