22.05.16

Shopping in Dresden

4


Po dlouhé době Drážďany, po dlouhé době Německo a po dlouhé době celkový výlet do zahraničí. V mých myšlenkách byl klid a užívala jsem si den, jelikož jsem věděla, že se zase po chvilce vrátím do svého stereotypního života MÁMY. Nakupovat jako zběsilá to mi jde vždycky nuž rozpočet nedovolil zas tak moc, byla a jsem stále z nákupu spokojená, nakoupila jsem synovy i manželovi a také sobě spoustu věcí a nemohu se dočkat na další výlet a nákupy tam.

Výlety s přáteli je pro mě skvělým relaxováním a nakupování je udržení si mé závislosti :D. Jsem moc ráda, že v Primarku mají rychlé pokladny, protože u nás v ČR při takových frontách vystála důlek - vlastně rovnou celou díru na bazén :D.

Cesta do Drážďan byla skvělá a plná zábavy no jak jinak, když jsme byli čtyři ženské v jednom autě a na tento den budu ráda vzpomínat, do doby než pojedeme zase :D, to už je v procesu naplánování :D. Říkala jsem si, že nikde to není takové jako v Česku, tedy s puberťáky a celkově lidmi a ono je to vážně "skoro" všude stejné, puberťačka napodobující jak si prohrabávám vlasy mi díky mé skvělé náladě byla ukradená, ale občas mám vidiny, že jí přilétne moje jídlo na hlavu :D. Závidí, ano to je přesně důvod napodobování - URČITĚ! Protože závist je v dnešní době na TOP příčkách, aneb radši ticho ať hned nezávidí i to že mluvíš :D.

Krásné počasí, které vládne víkendu mě plně lichotí ♥ sukně, šaty, kraťásky - žádná bunda ani mikina to je nejlepší na hezkém počasí. A proto mi včera bundička moc nevydržela, ještě si pamatuji jak jsem ráno říkala, že je celkem chladno a pak už mi bylo akorát, takže dlouhý rukáv u topu i vůbec nevadil. Komplet jsem si hrozně oblíbila, protože když jsem dorazila do Textile House byl tam a úplně na mě zářil a já jsem věděla, že ho musím mít. Sukně mi je trošku větší v pase, ale oproti vršku, který má vel. M, (vůbec jsem ze začátku nevěděla, že je o číslo větší než ta sukně) jsem v něm plavala jak ryba v moři :D, jelikož nemám žádná prsa a celkově můj vršek je oproti spodku drobný jsem při jakémkoliv protahování ukázala jak pěkná mám žebra :D, takže jsem raději ani nesahala vysoko, abych neukázala i víc než bych chtěla. A pohodlná obuv a hlavně tenisky, které jsou mé oblíbené ♥.

Za fotky opět děkuji Viki ♥


Komplet: Textile House / Bundička: Textile House / Kabelka: Shein.com / Náhrdelník: Handmade / Náušnice, náramek: SIX / Boty: casnaboty.cz

Vaše SAGI

4 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.