01.05.16

První máj

6


Krásný prvomájový den. Den, kdy má muž svojí ženu políbit pod rozkvetlou třešní, ale řekněme si upřímně, kolik mužů vezme svojí polovičku a políbí ji pod třešní, když ji může líbat každou chvilku, každý den. Podle mého je to upřímně krásné. Dnes jsem potkávala muže, kteří nosili svým polovičkám kytičky, medvídky a sladkosti. Já jsem dnes měla s manželem rozdílný program, jelikož mi vůbec nedochází, který má být vlastně den. Bylo skvělé vypadnout po týdnu, kdy jsem byla celé odpoledne do večera se synem sama. Jen vypnout. 

Také ráda připomenu, že do posledního května probíhá soutěž v outfitovém článku TADY. Budu ráda, když se zúčastníte, protože dělat radost ostatním je krásný pocit. Můžete si zvolit i kombinaci barev dle vašeho přání, co vás jen napadne.

Pro prvomájový den, ač byl z části chladný jsem se rozhodla pro pouzdrovou sukni. Kupovala jsem si ji ještě než jsem otěhotněla a mrzelo mě, že jsem ji měla dvakrát a pak se do ní nevešla. :D Teď jsem ráda, že ji opět mohu nosit. Nemyslím si, že bych na pouzdrové sukně měla TOP postavu, ale v této se cítím dobře a příjemně, ač kroky v ní jsou celkem krátké :D. Doplnila jsem pastelově žlutým tričkem a lodičky s kabelkou v pastelově modré barvě. ♥ A kabátek, který mám opravdu ráda a díky neutrální barvě jde "téměř" ke všemu.

Fotila Viki, které patří velké díky za téměř všechny fotografie ♥


Kabát, tričko: Textile House / Sukně: H&M / Kabelka: Shein.com / Boty: botovo.cz / Náhrdelník: eBay / Náramky, náušnice: SIX  

Krásný zbytek prvomájového dne ♥
Vaše SAGI

6 komentářů:

 1. Moc se mi líbí kombinace sukně a trička/halenky, ta žlutá ti navíc moc sluší! :)

  OdpovědětVymazat
 2. veľmi pekný outfit. si v ňom krásna ♥

  OdpovědětVymazat
 3. Wao to je ale nádherný outfit! A tie lodičky a kabelka! Nádherné aveľmi ti pristane :) Nechcela by si sledovať navzájom blogy? Ak áno daj mi vedieť :) https://andreanalens.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji ti mockrát :), budu ráda za každé sledování a ráda budu sledovat i tvůj blog :).. A také budu ráda, když se zúčastníš soutěže o originální náhrdelník :)

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.