25.05.16

Pink pants

4


Co dělat, když prší? Zůstat doma nebo jít s kamarádkou ven, v pondělí jsem vyrazila se synem na procházku a bylo krásně teplo, příjemně a dítě nechtělo spát - jako včera! Když malý konečně usnul a dorazila kamarádka se kterou se vždy scházíme u květinářství mé maminky, začalo najednou krásně pršet, po chvilce přestalo a tak jsme vyrazili na procházku, bylo stále teplo - na procházku ideální počasí. Šla jsem si koupit nalepovací podprsenku se kterou mám už dlouho dobré zkušenosti a je pohodlí mít jen "zalepená" prsa. Po pohodlném nákupu se do Plzně přiřítili vodopády, musela jsem být chvilku na to doma a tak jsme i přes déšť, který neustupoval šli. Z balerýnek byli malé bazénky a bílé kalhoty evidentně do deště nepatří :D, samozřejmě kdyby jsme čekali o pár minut déle nemuseli jsme vypadat jako po lekci plavání s bazénkem v botách. 

V úterý tedy včera, bylo krásně a najednou zase - počasí neví co dříve, tak to střídá. Doma zavřená se synem, který za každou cenu nechtěl spát, tedy doslova odmítal jakýkoliv spánek a ač jsem si s ním hrála, chovala, hrála, chovala, nakrmila - ten řev byl šílený, zda ho něco nebolí. Evidentně se rád chová a položení na zem nepřichází v úvahu -_- takže ranní bolest hlavy byla nezapomenutelná. Takže po tom, co jsem ve stresu uvařila aspoň nějaké jídlo, jsem si myslela, že bude spát a já hodím nohy nahoru a nejspíše i usnu, ale prcek si usmyslel, že spánek nebude! Ať už je doma muž a odpočinu si. Po rychlo úklidu, kdy jsme zjistili, že má přijít někdo na prohlídku bytu, jsem si opravdu potřebovala zmáčknout tlačítko OFF.

Zbytek úterního dne jsem strávila s mojí skvělou kamarádkou a ochotnou fotografkou, samozřejmě Viki ♥. Jelikož nebyla zima ani teplo bylo pro mě snadnou volbou vzít si "tepláky", zaujali mě svým originálním střihem, který jsem měla jednou v hlavě, ale nedostala ho na látku, jediný rozdíl byl technický postup, který by nenutil nohavici se točit. Tepláčky jsem našla s kamarádkou v novém obchodě Bellandi. A k tomu černobílá kombinace v košili a kabátku doplněné nude - tělovými lodičkami a kabelkou. 


Kabát: Shein.com / Košile: Shein.com / Kalhoty: Bellandi / Kabelka: dárek od Viki ♥ / Boty: botovo.cz / Náušnice: SIX / Náramky: Primark / Hodinky: dárek od Inušky ♥

Vaše SAGI

4 komentáře:

 1. Krásný outfit. ♥ Fotografka opravdu šikovná, fotky se moc povedly.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát, na to že nám i pršelo a schovávali jsme se jak to šlo :D... Fotografka si umí poradit v každém počasí a jsem ráda, že si pochválila i jí ♥ ♥ ♥ řekla bych, že se každou chvilku zlepšuje :)

   Vymazat
 2. ty kalhoty vypadají fantasticky a asi potřebuji nutně ten černo-bílý kabát, úchvatný outfit! ♥

  Amaya Usagi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou hodně zvláštní a těžko si zvykám na takové teplákové kalhoty :D hlavně kvůli tomu, že jsou na boky :D... Ale moc moc moc děkuji a kabát doporučuji, je úchvatný a patří mezi mé favority ♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.