29.05.16

Pink dress with blue

6


Někdy nám přijde do života zklamání, ale přes to vše přijde něco pozitivního. Proto nikdy nezoufám a špatné věci házím za hlavu. Dnes jsem se hodně zamyslela nad přátelstvím a jak moc je křehké, řekli by jste, že v přátelství jde hlavně o upřímnost a důvěru, ovšem někdy to bohužel tak není a člověk to toleruje dokud je to možné, pak "pohár přeteče".  Celou dobu, co toho člověka znáte, by jste nikdy neřekli, že budete muset dát sbohem, ale já vím, že se to napraví a celkem v to i doufám, bohužel nevěřím, že tak bude v blízké době a jsem s tím celkem smířená ač jsem z části smutná, mám kolem sebe lidi, kteří se na mě takto nevykašlou, nebo mi aspoň píší důvody a ne jen výmluvy místo pravdy. 

Dnes jsem si náramně užila den s človíčkem, který se stal jedním s nejdůležitějších. Jedná se o mojí kamarádku Inušku o které jste již zde měli také možnost číst a dokonce si přečíst i něco, co si o mě kdysi myslela a jak to je teď. Nevěřila bych, že si dokážeme tak rozumět, tedy kdysi - teď bych ji nevyměnila, protože mi pomáhá v těžkých chvilkách a ona sama ví, že se na mě může obrátit s každým problémem, když se nemůžeme vidět snaží se mi pomoci i po telefonu, zprávách, prostě jakkoliv v té chvilce zrovna může. Vážím si jí proto opravdu moc a jsem ráda, že si nenechá poroučet a má svojí hlavu, svůj názor, ale zároveň ví, že nemá každý ten stejný.

Inuška byla i tak moc hodná, že mi dnes nafotila, ač se dá říct, že je Inuška se zrcadlovkou začátečník udělala mi už nejednu pěknou fotku. Například jsme fotili v bílém a i s mým synem, prostě je šikovná a jsem moc ráda, že to pro mě udělala ♥. A vy se můžete teď podívat, jak se Inušce povedlo focení i dnes ♥.

Kdysi by mě jen tak někdo do růžových šatů nedostal, ale teď jsem moc ráda, že pár kousků vlastním a musím říct, že barvička tak krásně zjemní člověka, přišla jsem si v nich úplně úžasně. Bohužel šatičky jsem si objednávala ve vel. XS, ale dorazili mi ve velikosti M, což jsem zjistila až dost opožděně a nechala je rovnou upravit, bohužel krejčová si s tím nechtěla tu práci dát až tak moc, že si část ještě musím dodělat, no důležité je, že se již dají nosit a nevypadám jako v pytli :D. Modré lodičky, které opravdu miluji a cením si jich, jelikož jsem je vyhrála a ten pocit snad nikdy nezapomenu, takovou radost jako vyhrát v loterii ♥. Opravdu se mi nestalo, že bych něco vyhrála, ale tato náhoda mi vyčarovala úsměv ještě na dlouhou dobu ♥. Miluji modrou barvu ve všech odstínech a nejlépe na každém nositelném i nenositelném kousku, proto mám i tuto kabelku ♥. Doplněno zlatými doplňky a pilotkami ♥.


Šaty: Shein / Kabelka: H&M / Boty: casnaboty / Šperky: SIX / Rtěnky: tmavý odstín - essence MATT 24, světlý odstín - miss sporty BFF 101 Nude

Vaše SAGI

6 komentářů:

 1. Such a pretty dress <3

  http://www.hey-blondie.com/blog/2016/5/27/crazy-in-love-with-anything-khaki

  OdpovědětVymazat
 2. Krásne šatičky. Páči sa mi aj zladenie s modrými doplnkami, tá modrá ich uplne oživila :)
  Štýl ženy

  OdpovědětVymazat
 3. Cool styling with high heels. Share today on the blog "Moda na obcasie (Fashion Heels)
  http://moda-na-obcasach.blogspot.com/
  Regards

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.