08.05.16

Best friends

0


Před pár dny mě napadlo svým dvěma nejbližším a nejlepším kamarádkám napsat, zda by dokázali napsat pár vět o setkání a pocitech o mě. Musím říct, že mě naprosto nadchlo každé slůvko, které napsali. Jsou to dvě skvělé osůbky, kterým ráda věnuji svůj čas, které mě berou jaká jsem a mají mě takovou rády. Když jsem asi před měsícem požádala svého manžela, aby napsal pocity z porodu, tak jsem se jich bohužel nedočkala a mám pocit, že ani nedočkám, což mě trošku mrzí. Ráda si přečtu nebo poslechnu, co si o mě lidé mysleli, než zjistili jaká jsem. Často slýchám, že působím namyšleně a nejspíše pro některé i nesympaticky, ale věřte snažím se být vůči všem fér a i když mě někdo nemá rád, tak se snažím vždy s dotyčnou osobou mluvit jak nejlépe dokážu a dále ať si myslí každý co chce :D.

Ráda bych Vám tedy ukázala co o mě napsali a já jim tímto děkuji opravdu za každé slovo a hlavně čas, který tomu věnovali ♥ jsou to zlatíčka.

_____
Inuška napsala:
S Ráďou už se známe asi necelých pět let a potkali jsme se díky tomu, že nás seznámili naše maminky, které domluvili společnou dovolenou v Paříži. Na výlet jsem se opravdu moc těšila, ale zároveň jsem měla docela obavy z toho jaká ta slečna bude. Když k tomu danému dni konečně došlo a já poprvé Radku spatřila, tak se musím přiznat, že jsem z toho neměla moc dobrý pocit. Ráďa mi připadla jako taková ta namyšlenější slečna a nepůsobila na mě na první dojem jako sympatická, ale jen co jsme nasedli do auta a poprvé na sebe promluvili můj názor se úplně otočil a celou cestu do Paříže jsme nezavřeli ústa. Dovolená byla úplně fantastická a díky tomu jsem měla příležitost Radušku poznat o trošku více. Od té doby je Ráďa jedna z nejdůležitějších osob v mém životě.

Je to úžasný člověk s velkým srdcem, který by se pro ostatní rozkrájel a to se v tomhle světě opravdu cení nebo alespoň já si tohohle na lidech v dnešní době opravdu cením. Je to nejhodnější, nejlepší, nejúžasnější človíček, kterého jsem kdy mohla potkat a jsem ráda, že jsem měla možnost takového člověka potkat a budu si jí vždy vážit.

_____
Moje reakce byla opravdu “wow efekt“, protože mě krásně potěšilo jakým způsobem to podala a jak mě vnímala a vnímá teď. Též jsem si o Inušce myslela od pohledu své, jelikož její přísný pohled vzbuzoval respekt, ale jakmile řekla první „Ahoj!“ věděla jsem, že to bude skvělá dovolená. Človíček, který v mém životě měl, má a bude mít vždy místečko. ♥

_____
Endý napsala:
S Radkou se známe celkem 9 let, ale kamarádky jsme 7 let. Nejprve se začala kamarádit s mojí sestrou a já ji neměla moc ráda, ale zároveň jsem lehce žárlila, že mají tak pevné přátelství a že jsou spolu všude... Jednou jsme vyrazily společně my tři do města a od té doby jsme si tak nějak začali rozumět a dalo by se říct, že jsem ji přebrala sestře, protože se pak naše role obrátily. Naše časté výlety MHD a noční zábava nás tak spojila, že jsme byly ihned nejlepší kamarádky! Mám na ní ráda upřímnost, ochotu, spolehlivost a její neustále dobrou náladu, obdivuji její cit pro módu a rady do života... Je moje nejlepší kamarádka a já bych na ni nedala dopustit.

_____
Opět byla moje reakce jak jsem již zmínila wow, každé slovo potěší a stále nemohu uvěřit, že mám teď pevné přátelství s tak skvělými slečnami ♥. Endýsek je svá a pamatuji si též dobu, kdy jsme si vjížděli do vlasů a pak se to otočilo, zjistila jsem že lidé se nemají soudit z prvního dojmu, ale mají se lépe poznat. Její sestra byla mojí velice dobrou kamarádkou, ale byli jsme každá jiná, teď jsme se upřímně omluvili, protože já nechci mít nepřátele a jsem opravdu šťastná, že jsem díky ní poznala její skvělou sestru. Endýsek je moje rodina a vždy ji pomohu, když jde to tuhého, držím u ní ať se děje cokoliv. Teď je mojí hlavní fotografkou, díky které můj blog má to co vlastně i chci ♥.


Tyto dvě důležité osůbky jsou to co můj život nesmí ztratit, protože přátelství je důležité pro každého a já přeji všem, aby našli jako já ty své nejlepší kamarádky. Vědět, že vás někdo přidrží ať jste na dně či se vám jen chvilku nedaří, tak ony dvě tu jsou aby mi pomohli se odrazit a pokračovat. Svým zlatíčkám tímto děkuji za každé slůvko a čas, který tomuto věnovali ♥ jsou prostě nejlepší a sama mám pocit, že si tento článek budu ráda díky nim číst i za pár let.


Krásný nedělní den plný optimismu ♥

Vaše SAGI

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.