18.04.16

Yellow and Blue

6


Jak říci blízké osobě, že se Vám něco nelíbí? Aniž by jste tu osobu nějak naštvali či urazili, to nejspíše nejde. Mrzí mě, když nemohu vyjádřit celou svojí myšlenku, pak se necítím dobře a dusit v sobě něco takového je nemožné. Takové jsou občas mé myšlenky, ale i spousty jiných lidí. I přes to, že jsem přímý člověk a většinu věcí řeknu na rovinu, někdy raději přemýšlím, než-li konám. Rozepisovat se o něčem takovém bych mohla opravdu dlouho, ale tyto věci se ven neventilují. 

Být submisivní není nic dobrého, že jsme ženy rozhodně neznamená pouhou ústupnost či poddajnost muži. Žena by si měla stát za svým, nejsme tady jako pouhé sexuální pomůcky i když to některé mají rády, ale to je úplně od věci (teď) :D, ani nejsme uklízečky a spoustu věcí. Neumím si představit, že by mi můj manžel, řekl jediné křivé slovo či mi nadával, nejspíše by tím ukončil naše manželství a bylo by mi jedno, že budu sama se synem. Nechápu ženy, které se takových mužů zastávají a mohou ještě o nich říci, jak jsou hodní, bohužel i toto se děje. Jsem ráda, že mám od všeho trochu. Všeho moc škodí. Žena by se měla mít hlavně ráda taková jaká je, protože nehledě na vzhled a postavu je každá žena, vlastně každý člověk je krásný.

Nedělní den byl deštivý a i přes to jsem se rozhodla pro barvičky. Mě to baví a vždy mě těší, když mohu něco barevného vytáhnout a těšit se z toho co mám na sobě. Baví mě i pohledy kolemjdoucích ať už jejich názory jsou pozitivní či naopak, když se já cítím dobře, proč řešit. Dnes jsem s mojí skvělou kamarádkou a pro dnešek i opět fotografkou ♥ navštívila naše OC Plaza, kde jsme si zašli na bubble tea od Bubbleology, což jste mohli vidět pokud sledujete můj Instagram a pokud ne a chtěli by jste, tak můžete ZDE budu velice ráda ♥. Příjemná obsluha, též zlepší ponuré počasí. 

Žlutá i modrá barva jsou mé srdcové barvičky, modrá barva v mém šatníku má hned několik odstínů, ale stále se rozrůstá o další modré kousky, bohužel žluté barvy mám pár kousků, ale rozhodně se snažím i tuto krásnou barvičku, která je tak okouzlující, výrazná, energetická a povzbuzující náladu doplnit. Jak jste si mohli všimnout, ať už na FB stránce, či zmiňovaném Instagramu náhrdelníků, které sama vyrábím a neuvěřitelně mě to baví, těším se na další zásilku materiálu, abych vám mohla nabídnout více barviček. Sama jsem si je oblíbila a skvěle se mi nosí. Nuž na to se můžete podívat i v následujících fotografií.

Fotila: Andrea Viki Siebenbürgerová ♥


Kabát: Shein / Body: Textile House / Sukně: Shein / Kabelka: Vinted.cz / Boty: dárek / Náramek a náhrdelník: Handmade / Náušnice: SIX  

Vaše SAGI

6 komentářů:

 1. Rozhodně je to zajímavý outfit! A mimochodem, máš moc pěkné záhlaví blogu! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát! Dříve, když jsem ho dělala jsem si s ním nebyla jistá, ale teď už jsem s ním spokojená víc než dřív a nenapadá mě ani už jiné :D, takže mockrát děkuji :)

   Vymazat
 2. Moc ti to sluší :) máš nádherné vlasy :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ty barvy ti moc sluší a kabát je vážně úžasný!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.