07.04.16

Mom's diary #21

4


Ach ne! On stojí? Nedrží se? Začíná to! Když jsem zahlédla, že malý stojí bez držení a žužlá plenku, kterou sebral měla jsem menší šok zda se ještě zastavím. Naštěstí to byla náhoda, ale bylo to hezké. Přišla jsem za něj, aby si nenatloukl o poličky, kdyby si usmyslel padat :D, stál celkem dlouhou dobu, tak jsem ho posadila a chtěla ho natočit pro tatínka a světe div se, už to neudělal :D.

Učí se tak rychle, že tomu sama nemohu uvěřit. Nedávno zase zkoušel udělat krůčky v postýlce a ve chvilce, kdy zmizela hlava jsem se šla na něj podívat, smála jsem se jelikož tam seděl na bobku a jen koukal, pak se začal smát, když mě uviděl a zase si dává pauzičku. Rána kdy se budí s úsměvem jsou krásná i přes probdělé noci mi ráno udělá radost smíšek ♥.

Měla jsem jednu úžasnou noc, kdy ji prospal celou, takhle odpočatá jsem snad nebyla už dlouho. Takže jsem si říkala, jak je úžasný a spinká celou noc. Nejspíše jsem to zakřikla. Další den na to si pamatuji půl třetí ráno, půl 4 ráno a to jen proto, že jsem sledovala čas a počítala minuty do šesté ráno, kdy mám stálého budíčka. Za tu noc se probudil asi 10x a za další 5x, ať už jsou ty zuby venku!

Těhotenství se v tomto roce rozmohlo? Ne začínám si toho více všímat. Jako když jsem si koupila telefon najednou ho měl každý a nebylo to tak, všichni už ten telefon prostě měli, jen lidé si začínají všeho všímat, když danou “věc“ také mají. Je hezké, že lidé zakládají rodiny a mě těší, když vidím malá miminka a vždy si při nich vzpomenu na svého prďolu, který už za tři dny bude slavit devět měsíců. On se tak změnil, každý den se učí novým věcem, každou chvilku něco objeví a já se ráda dívám, jak moc je šikovný. Ač nemá rád oblékání a přebalování u kterého je vždy vzteklý, či když se mu chci kouknout na zoubky, stejně mi to nedovolí.

Je to moje láska, můj jediný a vytoužený syn, miluji ho z celého srdce a i když bude velký a bude prohlašovat jaká jsem špatná, já budu vědět, že jsem tu stále pro něj v dobrém i zlém. Není to povinnost je to láska ♥.

Vaše SAGI

4 komentáře:

 1. Take mame takove "vesele" noci. Porad se budi. Ale zub zatim ani jeden. A to je ji 7mesicu.:( jinak moc pekny clanek i cely blog.;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To přijde zoubky lezou dlouho, malému vylezly kolem 7mého měsíce. Děkuji mockrát ♥

   Vymazat
 2. No ten náš má 21 mesiacov koncom apríla, a ešte neprespíme jedinú noc. A keď sa chcem ako tak vyspať, šup didu do pusy a ide to. Inak, také tie jednoduchosti všedného dňa s dieťaťom sú super, i keď my sme sa tešili z prvého samostatného státia až na trinásty mesiac. A keď sa vykakáme do nočníka, a naše prvé grafityy na stenách... to je to, prečo sa to všetko oplatí. ÚSmev je pre nás ako odmena, keďže naše zlatíčko plače, teraz po takej dlhej dobe, nejakých iba desať hodín denne. Predtým to bolo o hodne viac, ale čím je starší tým je toho menej. A viem, že som tá najlepšia matka pre svojho syna.
  http://cajazpalaca.blogspot.sk/2015/06/najlepsia-mama-pre-svoje-dieta.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No ani mi to radši neříkejte :D, on občas spinká celou noc, ale zoubky zlobí teď hodně... Dudlík už nezabírá.. Přes den si to užívám, ale nejvíc, když jsme venku.. Pevně doufám, že to malý u nás nepočmárá, jelikož to není náš byt tak bych nerada :D... My mámy jsme skvělé! ♥ Děkuji Vám za komentář ♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.