05.04.16

Asymmetrical top

2


V neděli jsem s kamarádkou vyrazila opět ven a napravit náladu na obou stranách, občas vše není pohádkové. Někdy sama o sobě říkám, že jsem snad ta nejhorší matka na světě. Potřebuji a vlastně jsem vždy potřebovala svůj vlastní prostor, občas potřebuji přemýšlet jinak a nemusím hned být ta nejhorší. Člověk jako já trpí sezením doma a proto jsem ráda při hezkém počasí se synem na procházkách, když spinká můj uličník může člověk zároveň přemýšlet a zároveň vidí na své dokonalé a spokojené děťátko. Jednou takhle na procházce jsem si uvědomila něco o čem bych ráda napsala pár slov.

Láska kvete v každém věku. Potvrdilo se mi to již několikrát a nedávno na procházce se synem. Střetla jsem postarší paní u níž bylo vidět, že na svůj věk se necítí a hlavně ne v náruči mladého muže. Chvilku po tom co mi došlo mé ukvapení jsem se pousmála. Upřímně nemyslím si o tomto nic špatného a je hezké, když se lidé milují a nesejde na tom kolik tomu druhému je. Každý na lásku má jiný názor, hlavní je tolerance.

Nejde o to zda jsme příliš starý nebo příliš mladý, lásce se člověk nemůže bránit. Chemii, která údajně vzniká se nedá zabránit, což je stejně zvláštní, ale vlastně hezké. Škoda, že lásku pronásleduje takové “ošklivé zlo“, které se nazývá žárlivost. Podle mě je naprosto přirozené, že mého muže přitahují i jiné ženy a není to jeho chyba. Když se podívá na pěknou ženu, přijde mi to přirozené a rozhodně bych mu ani nevynadala. Toto platí i naopak, žena se také dívá a pokud je mi známo, dívání ještě nikoho nepolíbilo, neznásilnilo apod.. :D Žárlení bych spíše přirovnala k nedůvěře v druhého. Mohu potvrdit, že jsem byla hodně žárlivá, čas a zkušenosti mě naučili – nebrat vše příliš vážně.

Milujte a věřte si, na věk se nespoléhejte je to pouhé číslo a city nehrají na čísla.

A teď už zase zpátky k článku, který patří skvěle strávenému dni. Kde začít?! Focení probíhalo vlastně úplně náhodně, tedy spíše jeho místa. Fotili jsme se s kamarádkou navzájem a tím si dělali radost. První zastávka byla naše krásná přehrada, miluji pohled na vodu. Jezera, rybníky či přehrady tam bych mohla sedávat stále a být v klidu se svými myšlenkami. Stanování u řeky s rodinou na to se těším opravdu nejvíce. Zpátky k našim zastávkám, napadlo mě jít fotit k mé dřívější práci na takovou verandu :D. K tomu se pojí tolik zajímavostí, které raději nebudu vypisovat. Po focení jsem prošla s kamarádkou zase zpátky ven a dozvěděli jsme se, že se na nás celou dobu dívali recepční, jsou to skvělí lidé a navíc nás pochválili ♥. Posledním místem byla vyhlídka, kde byl naprosto nádherný výhled na město. Místo, které je hezké jak ve dne tak i v noci. Původně jsme si tam šli jen povídat a spapat si svačinku :D.

Večer jsem zakončila kulturně ♥ a to návštěvou divadla. Představení Probuzení Jara doporučuji všem ♥ já bych šla zas a znova. Obsazení, příběh hned jsem věděla, proč mám divadlo tak moc ráda.

Fotografie: Andrea Viki Siebenbürgerová ♥


Top: second hand / Kalhoty: Vinted / Kabelka: dárek od Viki ♥ / Náhrdelník: Takko / Brýle: eBay / Boty: Rosegal.com

Vaše SAGI

2 komentáře:

 1. jeej tie boty su krasne :) Inak - zalozila som si blog :) taky beauty :D kozmetiku milujem, uz mam doma celkom slusny arzenal a velmi ma bavi licenie a recenzie tak som si povedala preco nie... mam tam zatial len jeden clanok ale keby mas nejaky rady tak kludne prijmam aj kritiku :D https://prettinessblog.wordpress.com/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Simonka, tak na tvůj blog se velice ráda podívám a určitě ho budu velmi ráda sledovat! ♥
   Ráda, když budu vědět dám rady a typy :-* Děkuji, že si mi tvůj blog poslala.

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.