15.04.16

Adidas shirt

2


Krásný a pohodlný den. Na procházky se synem miluji pohodlí, takže lodičky na mě člověk vidí jen pokud jdu bez syna a to si užívám. Trpím velkým nedostatkem tenisek :D a toto nedostatkové zboží se musí brzy rozrůst :D.

Celý den bylo pod mrakem a tak jsem se rozhodla vytáhnout své nové džíny do pasu ♥ z F&F. Zamilovala jsem si je, ale smůla pro mě, že ani tak je nemám v pase a proklínám tak svojí hloubku sedu :D. Nuž u kalhot je pro mě důležité, aby byli pohodlné, jelikož na délku kalhot jsem si již zvykla (nic jiného mi nezbylo). Vždy jsem si chtěla na sebe kalhoty ušít, ale když se podívám na ceny materiálu látek, které na to potřebuji vyjde mě levněji si je koupit a i přes to, že by mi více seděli mnou ušité jdu do konfekce.

Dnes jsem měla opravdu skvělou procházku a to s osůbkou, která je mi bližší než kdokoliv jiný. Ona opravdu chápe úplně všechno a máme to tak obě a vlastně se na mě ani nezlobila, když jsem jí poprosila o fotky, které pro mě udělala a jsem jí za to vděčná. Procházka spojená se vším? Nu je snad něco lepšího? Ne! Syn celou dobu dával pozor, aby jsem nechodila moc daleko a zda teta fotí dobře :D. Když přišlo na focení s pozorovatelem, raději se schoval :D.

Také pokud sledujete ať už mojí FB stránku či můj Instagram jste si mohli všimnout náhrdelníků. Na blogu budete moci později i vidět škálu barev, ve kterých si můžete tento náhrdelník zakoupit a já budu ráda, když ho budete nosit. 
Více informací můžete vždy najít na FB stránce a nebo mém Instagramu, já se budu na Vaše objednávky a fotky vždy těšit.

Fotografka dneška ♥ je moje zlatá Inuška ♥
 


Bunda: promod / Tričko: A3 sport / Kalhoty: F&F / Boty: Deichmann / Šperky: SIX

Vaše SAGI

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.