06.03.16

Yellow, red and blue

2


Opět krásně prožitý víkend, který mám bohužel už za sebou. V sobotu jsem měla krásný odpoledne strávené s Aničkou a dnes jsem se mohla opět vidět se svojí báječnou fotografkou a hlavně dobrou kamarádkou, která vždy ví co chce - hlavně když jde o focení. Dnes díky dobré náladě, kterou mi zlepšili barvičky jsem se cítila opravdu svěže a úsměv bych mohla rozdávat i do okolí. 

Viki je naprosto skvělý člověk se kterým jsem prožívala i ty nejšílenější pubertální léta, nejzvláštnější na tom všem je, že ještě před tím vším z nás byli spíše nepřátelé až se to jednou zlomilo a teď člověk je opravdu rád, že má někoho kdo je tu stále i přes to že já už jsem maminka - ona tu stále je. Člověk který dokáže pochopit vše co říkáte i jakým způsobem to říkáte, často spolu vzpomínáme na blbnutí, natáčení naprosto šílených videí, které nikdy nikdo nesmí vidět :D. Stále se s ní cítím bláznivě a dokážeme z ničeho udělat tolik, takový člověk v mém životě má opravdu významné místo. Ona je mojí součástí a ať už nás život povede kamkoliv tak vím, že tu budeme jedna pro druhou stále.

Kdybych měla vypsat všechny zážitky neměla bych to napsané ani zítra a nejspíše ani za měsíc, bylo jich tolik že to nelze jen tak psát. Člověk pro kterého jste ve špatné temné dny sluncem, to je opravdové přátelství. Mám dokonce pocit, že je to krásných 8let přátelství a dokonce jsme vydrželi hrubosti, rozdílné názory kdy člověk myslel, že se už nikdy neuvidí. Přes toto všechno naše přátelství stále drží velké pouto a ona ví, že stále tu pro ní budu a že se vším pomohu a udělám co jen mohu ♥.

Za fotky jí opravdu moc děkuji, je prostě skvělá ♥

Foto: Andrea Viki Siebenbürgerová 

 
 

Sako: Textile House / Halenka: H&M / Kalhoty: Textile House / Boty: botovo.cz / Kabelka: Textile House / Náhrdelník: eBay / Náramek: eBay / Náušnice: handmade 

Vaše SAGI

2 komentáře:

  1. Nikdy by som nepovedala, že kombinácia toľkých farieb bude vyzerať takto skvelo...skutočne sa ti to podarilo na jednotku :) Kika – Blog for smile

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Tak toto velmi potěší a já strašně moc děkuji ♥ opravdu ♥

      Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.