26.03.16

Red midi skirt

4


Páteční den byl nejen deštivý, ale působil na mě trochu spavě, nicméně já se rozhodla v deštivý den vzít barvičky. Sukni, kterou mám opravdu ráda hlavně kvůli její barvě mě upřímně malinko zklamala, materiál je skvělý, takže o to nejde, ale jako vrchní část jsem zvolila "tričko" (šaty) - nuž díky této sukni jsou tyto šaty obarvené a já se modlím, aby z nich obarvení zmizelo. Sice malé zklamání a pro příště s tmavými prvky :D. Kabelku jsem zvolila pro změnu žlutou, jelikož jsem vzala opravdu vážně doplnění barev v šatníku, dělá mi radost je i nosit, největší úkol bude dostat barvy do kabátů a bund :D. K této kabelce neodolám napsat, že paní která mi kabelku prodávala byla až neuvěřitelně milá. Velice ráda nakupuji v sekáčích ať už v kamenných prodejnách nebo na internetových jako je Vinted.cz, není to mé první nakupování, ale rozhodně jsem se nesetkala s tak milou paní/slečnou, kabelka je úžasná a já z ní mám velkou radost.

Momentálně jsem již několik dní jako tělo bez duše, kdy opravdu nevím který je den, našemu špuntovi lezou horní zoubky a jediný klidný spánek byl z včerejška na dnešek a to byla paráda. Naše psychika (moje a manželova) byla opravdu rozházená, večer jsem byla tak unavená, že jsem usínala i v sedě dokonce i při cvičení jsem málem zavírala oči a chtěla spát :D. Už aby to náš brouček měl za sebou a nemusel tak trpět.

Když už mluvím o utrpení, nevím zda si to lidé dělají schválně a nebo zda jim to přijde normální si ve svém vztahu nadávat ať už jakýmkoliv způsobem, nebo druhého do něčeho nutit. Jsme jen lidé a jako lidé i chybujeme, nikdo nejsme dokonalý a nikdy nebudeme. Jak se za ty roky časy změnili, dříve si člověk dokázal udělat srandu z druhého a teď po sobě lidé více štěkají, urážejí a nevím co ještě. Je nejspíše i zbytečné se ptát na jakékoliv otázky ohledně toho, proč spolu jsou či proč to neskončí, většinou se dostanete k odpovědi, že neví. Žena by se neměla nechat urážet, muž by zase neměl ženě rozkazovat natož ji urážet.

Za včerejší den vděčím opět své skvělé kamarádce a opět i za její skvělé focení, při kterém se cítím vždy skvěle hlavně díky ní. Takže milion díky na všechny fotky, co byli, jsou a budou ♥.

Fotografka: Andrea Viki Siebenbürgerová


Tričko(šaty): Missguided / Sukně: Shein.com / Kabelka: Vinted / Boty: Botovo.cz / Bundička: Textile House / Pásek: Shein.com / Náušnice: SIX / Řetízek: dárek od manžela ♥ / Hodinky: Rosegal.com 

 Vaše SAGI

4 komentáře:

  1. tebe to materstvo velmi prospieva :) vyzeras krasne, mas uzasny vkus.... normalne sa sem chodim kochat a inspirovat :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuji pěkně Simi ♥ to mě velmi těší ♥ děkuji ti za krásný komentář :)

      Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.