07.03.16

Pastel blue blazer

8


Svěží, mladistvě tak jsem se dnes cítila snad celý den, když jsem si odpoledne šla hezky zacvičit. Věděla jsem, že opět strávím čas se svojí kamarádkou a tím si odpočinu od mého zlobivého syna (je to moje láska), celý den člověk lítá a nic nestihne. Opět se budu opakovat, ale fotografie jsou krásné a mohu za ně děkovat pouze Viki ♥. Příroda a hlavně naše Plzeňské rybníky, místo kde se při západu slunce dá rozmýšlet nad kde čím, místo kam bych si s radostí vzala bloček, tužku a psala všechny myšlenky na papír. Časy kdy jsem si myslela, že v Plzni nejsou hezká místa je už dávno pryč - je to nejspíše věkem, ale máme tu tolik krásných míst a teď když je ještě chlad a s ním na místech jen pár lidí, člověk se opravdu cítí jako v ráji.

Dnes a denně jsou moje myšlenky směřovány k mé rodině, teď jsou myšleni moji rodiče a můj skvělí straší bratr. Oni jsou lidé, kteří mi dali život a možnost mít sourozence, který mě občas štve, ale za žádnou cenu bych nevyměnila. Moje maminka je úžasná dáma, mrzí mě že jsem kdysi nechtěla v kuchyni pomáhat a teď vše doháním, ale jsem také šťastná, že mi vždy ráda poradí. Svojí maminku opravdu miluji, sice není úplně zdravá - na to je velice čiperná a pracovitá ženská, lepší maminku bych v životě nemohla mít, naučila mě být takovou jaká jsem ♥. Můj tatínek patří mezi nejúžasnější muže a jako každý muž tak zlobí maminku :D, jejich důležitost v mém životě nikdo nenahradí. A teď můj bratr můj úžasný starší bráška, když jsme byli mladí - myšleno v pubertě a jako děti, nebyla chvilka kdy by jsme po sobě neštěkali či si jakýmkoliv způsobem neubližovali. Ovšem když nastala doba stěhování mého brášky zjistili jsme jak jsme jeden pro druhého důležití. Mohla bych vyprávět hodiny jak bych se bez svého bratra neobešla, jeho opora a zvláštní humor je vždy na správném místě. Jsem ráda vždy, když mě o něco požádá i když bych mu občas dala facku :D ráda mu se vším pomůžu. Nikdy jsem si nemyslela, že někdy řeknu o svém bratru tolik dobrého, ale mám ho neuvěřitelně ráda a jsem ráda, že máme mezi sebou tajemství a jsou pouze naše.

Ráda bych se ještě vrátila k úžasnému dni strávenému na "Boleváku" jak se u nás říká, za ten čas se změnil opravdu k nepoznání. Voda čistá, že bych do ní i skočila - no nejsem blázen v tomto počasí :D. Místo, kde si jednou posedím se svým mužem a synem a budeme tu jen my tři spolu ♥. Děkuji ještě jednou Viki za krásné fotografie. Pastelový blazer, který čekal na svojí premiéru v mém šatníku se dočkal výsluní, cítila jsem se v něm opravdu svěže, doplnila jsem ho krémovou halenkou a černými nohavicemi jako boty jsem si dnes po dlouhé době zvolila tenisky, pohodlí dnes bylo ve všech směrech.

Foto: Andrea Viki Siebenbürgerová


Blazer: Textile House / Halenka: New Yorker / Kalhoty: H&M / Boty: A3 sport / Kabelka: C&A / Náhrdelník: eBay / Náramek: SIX / Náušnice: SIX / Kabát: New Yorker

Vaše SAGI

8 komentářů:

 1. máš to hrozně hezky napsané :) baví mě to číst a fotky jsou taky super libi se mi jak jsou u zapadu slunce:)))

  určitě mrkni ke mě na blog o modelingu http://bephmodel.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Opravdu mockrát děkuji, vždy člověku udělá radost, když si někdo čte jeho myšlenky ♥ celkově děkuji za komentář

   Blog jsem již navštívila, bohužel jen přes mobil, ale ráda se podívám opět. :)

   Vymazat
 2. Vždycky si hrozně ráda čtu o takových rodinných vztazích. Je úžasné, že i když má člověk s blízkými občas nějaké neshody, miluje je nejvíc na světě a nikdy by je nevyměnil. Moc krásně jsi to napsala, fotky jsou super:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To velice potěší, když se můj článek líbí :) Děkuji mockrát ♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.