11.03.16

Mom's diary #20

2


Krásný pátek všem co mají o víkendu volno samozřejmě i těm, kteří musí víkendy pracovat a taky maminkám, které se nezastaví ani o víkendu ani jiný den. Ráda se chodím odreagovat od svého stereotypního života do fitness či si zajdu s kamarádkou ven a povídat si, nejspíše bych doma už zešílela nebýt těchto dvou věcí. Neumím si představit trávit celý den doma na zadku, dělat domácí práce a pouze se starat o svého syna, vím že jako správná žena bych tyto věci měla dělat - no s manželem jsem ráda, že si to rozdělíme a je klid. 

Zda mám stavy kdy šílím? Téměř každý den, každou hodinu a nejspíše i každou sekundu. Jsem celkem cholerická povaha, což ví jen ti nejbližší, ale zároveň vědí že umím být i celkem milá :D. Od doby co je mé dítě nezastavitelným zvířátkem, kterému se nechce ani spát a ráno vás budí trháním vlasů, štípáním do obličeje či vás celou oslintá nedá se na něj zlobit jelikož se na mě tak krásně po ránu usmívá. Musím uznat, že občas bych byla ráda, kdyby byl na baterky a já ho mohla občas vypnout a v klidu se vyspat :D, to se nestane ještě dobrých pár let, pak si zaleze do pokoje a bude si hrát a já budu mít chvilku klid na přemýšlení, kterou léčebnu pro sebe si vyberu :D. Věřím, že to zvládnu jako všechny maminky, které dnes žijí naprosto normální život a jsou spokojené - no některé to rády zapijí nejednou sklenkou alkoholického nápoje :D.

Teď malinko odbočím, jelikož již dlouhodobě uvažuji, že bych se mohla přihlásit do Popelky. Ti kteří nesledují a sledují například Nákupné maniačky - tak je to celkem podobné, jen je to na samých začátcích, kdy ještě není ani vizážistka a zatím je to takové nemastné neslané. Mohla by to být zajímavá zkušenost, ale v nejbližší době to opravdu v plánu nemám, jelikož jsme v malém bytě a sotva se tu vejdeme my co ještě pár lidí navíc, to by nebylo dobré. Hlavně bych řekla, že vypadám na kameru jako blbec a další věc - co kdyby tam byl někdo kdo by byl ke všem nepříjemný apod.. Ale tak snažím se ve všech vidět to dobré a nemyslím že bych na tom něco změnila, ráda se seznámím s novými lidmi, ale zase si nemyslím, že zrovna mě vyberou :D. 

A nakonec malinké odbočení, které pro vás chystám jakmile budu mít další materiál. Ve středu jsem dostala takový nápad na výrobu vlastní kabelky, psaníčka apod.. Musím uznat, že jsem překvapená jak moc jsem hrdá na něco co se mi i celkem povedlo podle mé představy. Samozřejmě jak jsem se zmínila jedná se o "kabelku", která mě v přepočtu vyšla maximálně na 120,- což je parádní. Upřímně všechny brašnářky by mi nejspíše dali co proto, ale já jsem ráda a líbí se mi. Doufám že ještě tento měsíc bych se s Vámi stihla podělit o tento DIY. A nakonec přikládám i fotografii kabelky.


Přeji Vám ten nejkrásnější víkend 

Vaše SAGI

2 komentáře:

  1. Joj, to veľmi dobre poznám. Aj matka je len človek, a keby som si aspoň raz týždenne nevybehla na Zumbu alebo na kávu s kámoškami, asi by som sa zbláznila. Ešteže mám chlapa, ktorý sa postará kým si mamka vyhadzuje nohy do povetria :-). INak držím palce ak by si sa do Popeliek prihlásila, ja by som tam asi bola ako päsť na oko so svojím vkusom a "fotogenickosťou" by ľudia len zírali na ten zjav. A s tou kabelkou super nápad. Ja neurobím ani len čiapku z novín...tak prajem veľa zdaru :-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jsem ráda, že nejsem jediná. Musím uznat, že kdybych neměla svého muže tak zešílím. Děkuji no časem se ráda přihlásím tedy pokud se taky konečně odstěhujeme :D. Ale určitě ne :), já bych neřekla o sobě že bych byla nějak extra fotogenická, ale na kameře je to ještě horší :D... Čepku z novin už si též nepamatuji :D ale mockrát děkuji :)

      Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.